Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Parets del Vallès

Resultats 2019 a Parets del Vallès

Titulars
1. Francisco Juzgado Molla
2. Maria Ojara Valdivia Rojas (Independent)
3. Maria Gorina Mollar (Independent)
4. Antonio Fernández Arimón
5. Laura Lozano Carrasco
6. Francisco José De La Torre Escobar
7. Miguel Javier Pérez Rodríguez
8. Eva Riulas Huet
9. Alejandro Villena Urbaneja (Independent)
10. Eva Llopart Albiol
11. Juan Ruiz Granados
12. Resurrección Ruiz Ortega
13. Antonio Garcia Martínez
14. Raquel Maria Garcia Mesa
15. Francisco Galera Gilabert
16. Joana Ruiz Torner (Independent)
17. Sergio Mingote Moreno

Suplents
1. Ricard March Ascaso
2. Noelia De Cortés Hormigo Valle
3. José Luis Estudillo Vela (Independent)
4. África Martínez Belles
5. David Arranz Mate (Independent)
6. Elisabeth Sobrepera Murtra (Independent)
7. José Maria Méndez Hermosa (Independent)
8. Yaiza Contreras Malagón (Independent)
9. Bolon Tandian Dibassy (Independent)
10. Sevastiana Nina Vidrascu (Independent)
Titulars
1. Jordi Seguer i Romero
2. Montserrat Folguera i Sans (Independent)
3. Kènia Domènech i Àlvarez
4. Enrique Villegas i Álvarez-Lozano
5. Montserrat Lara i Lara (Erc)
6. Joan Martorell i Mompart (Independent)
7. Carme Herrero i Endrino
8. Abdelali El Bouchikhi i Arrifi
9. Elisabet Serra i Romero (Independent)
10. Joan Tasqué i García
11. Laura Brunet i Pí (Independent)
12. Jesús Pallàs i Guasch
13. Eva Maria Palomero i Caro (Independent)
14. Raimon Coll i Llobet
15. Ma Jesús Mulá i Solá (Independent)
16. Ramon Pares i López
17. Ramona Arimón i Mestres

Suplents
1. Ivan Tomàs i Sotomayor
2. Mireia Insensé i Suñé
3. Isidre Oller i Pociello (Independent)
4. Maria Montserrat Mas i Artès (Independent)
5. Roger Aguilera i Pineda
6. Mónica Garcia i Garcia (Independent)
7. Edgar Serra i Rodriguez (Independent)
8. Beatriu Busquets i Gago
9. Albert Lucero i Pagès (Independent)
10. Maria Rodriguez i Bondia
Titulars

1. Casandra García Rodríguez
2. Antonio Jaime Molina Herrera
3. Rosa Martí Conill
4. Lluís Moreno Garcia
5. Gemma García Galindo
6. Lluís Cucurella Monreal
7. Marc Pardina Herrero (Independent)
8. Carolina Simón Sánchez
9. Araceli Rogera Barea
10. Francesc Cervera Tomás
11. Francisco Javier Gordillo Cabello (Independent)
12. María Del Carmen Tejedor Zamora
13. Anna Dalmau Guasch
14. Enric Nuñez Pérez (Independent)
15. Jordi García Galindo
16. Mónica Gordi Moreno (Independent)
17. Antonio Torio Fernández

Suplents
1. Anna Maria Martí Vilas
2. Tomás Lorenzo Santos
3. Carolina Bailón Escamilla (Independent)
4. Juan Pablo Martínez Estrella (Independent)
Titulars
1. Neus Jordà Fernández (Independent)
2. Meritxell Moliné Iñiguez (Independent)
3. Ramon Maria Saurí Navarro (Independent)
4. Joan Maria Turull Garriga
5. Marta Garcia Marquès (Independent)
6. Ramon Ribas Casado (Independent)
7. Blanca Bragulat Rovira (Independent)
8. Xavier Gomez Macià (Independent)
9. Helena Cegarra Ribas (Independent)
10. Enric Martinez Ballera (Independent)
11. Alícia Pozo Figueroa (Independent)
12. Susanna Serra Butjosa (Independent)
13. Maria Rosa Garcia Deola (Independent)
14. Pere Vila Vilamitjana (Independent)
15. Albert Serra Pou
16. Maria Mercè Macià Barrio
17. Jordi Turull Negre

Suplents
1. Josep Maria Miarnau Gonzalez
2. Xavier Jordà Galceran
3. Maria Rosa Salvador Albertí (Independent)
4. Conxita Santmartin Lorente (Independent)
5. Rosa Maria Casado Martinez
6. Esteve Tintó Bellavista
7. Lourdes Muñoz Bertran (Independent)
8. Margarita Palomo Izquierdo (Independent)
9. Jose Manuel Marsal Marfil (Independent)
Titulars
1. Manuel Losada Seivane
2. Alejandro Fernandez Gonzalez
3. Ainara Tudanca Beltran
4. Ana Galera Galera
5. Rafael Priego Garcia
6. Alfonso Alguilera Garcia
7. Josefa Gallego Martinez
8. Cesar Daniel Barraza Solana
9. Maria Fernandez Grima
10. Miguel Angel Fernandez Diaz
11. Maria Eugenia Paez Martinez
12. Luis Martos Del Rio
13. Sara Andujar Ramos
14. Jose Carlos Fernandez Aguilar
15. Juana Fernandez Grima
16. Ana Fernandez Quintana
17. Manuel Lozano Hidalgo

Suplents
1. Xavier Martinez Guixa
2. Josefa Seivane Seco
3. Manuel Franco Aleu
Titulars
1. Marc Soto Miguel
2. Cristóbal Cañadas Bedmar
3. Maria Luisa Bedmar Delgado
4. Vicente Laserna Montero
5. Maria Mercedes Miguel San Benito
6. Fernando Antonio Calderon Cruz
7. Maria Asuncion Yague Romero
8. Paulino Romero Romero
9. Angel Tello Babiano
10. Maria Dolors Yagüe Romero
11. Cristobal Cañadas Arjona
12. Cayetano Soto Hervas
13. Davinia Ruiz Medina
14. Alberto Muñoz Sanchez
15. Aurora Miguel San Benito
16. Ignacio Perez Barrero
17. Nuria Testor Valls

Suplents
1. Jorge Serrano Rodriguez
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Oriental