Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Montcada i Reixac

Resultats 2019 a Montcada i Reixac

Titulars
1. Bartolome Egea Sabate
2. Andres Iruela Escudero
3. Ines Fernandez Mojeda
4. Encarnacion Lopez Sola
5. Maria Adoracion Alcala Puerta
6. Jose Maria Perez Ortega (Independent)
7. Abdelhakim Naji Saidi
8. Eva Sanchez Domingo (Independent)
9. Agustin Fuertes Abenoza
10. Alicia Egea Tarazaga
11. Francisco Javier Aguado Gonzalez (Independent)
12. Maria Mercedes Rueda Muñoz (Independent)
13. Juan Rodriguez Serrano
14. Josefa Lopez Hernandez (Independent)
15. Carlos Cirera Gomez (Independent)
16. Enriqueta Delgado Bastia
17. Andres Navarro Gomez
18. Rosa Maria Marin Climent
19. Salvador Muñoz Gazquez (Independent)
20. Maria Del Carmen Gongora Salinas
21. Jose Antonio Garcia Soto (Independent)

Suplents
1. Antonio Moya Tribaldos
2. Guadalupe Maria Lorenzana Vazquez
3. Adolfo De Dios Garcia
Titulars
1. Jordi Sánchez Escrigas
2. Montserrat Ribera Ruiz
3. Salvador Serratosa Cruzado
4. Maria Rosa Borràs Ventura
5. Gerard Garrido Gutiérrez
6. Hajar Youki El Gribes
7. Jaume Teixidó Pujol
8. Mónica Castaño Marimón
9. Pere Mercader Vives
10. Judit Recasens Relat
11. Juan Fabian Andreu
12. Maria Dolors Hernández Aguilar
13. Oriol Ribas Borràs
14. Maria Del Sol Bilbao López
15. Francisco Requena Martinez
16. Usha Polo Llorens
17. Alexis Morales Jiménez
18. Laura Balcell Clapés
19. Francesc León Font
20. Neus Viñals Fuster
21. Jordi Del Valle Jou

Suplents
1. Maria Àngels Teruel Morató
2. Eduard Motos Auqué
3. Clara Selena Gómez Marante
4. Andreu Boullosa Gràcia
5. Judit Rodríguez Moreno
6. Ramon Roca Roca
7. Nuria Comes Barberà
8. Ilyas Muhammad Begum
9. Montserrat Mestres Vila
10. Antonio Trias Zaragoza
Titulars
1. Ana Isabel Pellicer Mendoza
2. Juan Romero Novo
3. Angelina Esther Del Pino García
4. Raul Gimenez Guillen
5. Manuel Pablo Guerrero Ardila
6. Cristia Hernandez Arranz
7. Nuria Silva Martinez
8. Israel Castaño Medina
9. Yesenia Patricia Segura Moya
10. Cristian Saludes Monclus
11. Eduard Torres Romero
12. Valeria Alejandra Tapia Macias
13. Eisntein Homero Acebo Cevallos
14. Sandra Hernández Arranz
15. Cristian Pellicer Mendoza
16. Ivan Aviles Romero
17. Antonia Arranz Calabia
18. Pedro Colome Alcaraz
19. Melina Del Rosario Cobeñas Saavedra
20. Maria Rosa Teruel Monrubia
21. Virtudes Bermúdez García

Suplents
1. Maria Del Valle Cruz Benjumea
Titulars
1. Óscar Gil Sotillo
2. Mónica Martínez Gómez
3. Sonia Ortega Ruiz
4. Carla Pérez Arbiell
5. Alberto Cera Izquierdo
6. Dèlia Garcia Domènech
7. Marga Castillo Sanz
8. José Manuel Gómez Morato
9. Sandra De Lamo Ollero
10. Claudio Freixes Maestro
11. Sheila Nieto Ruiz
12. Verónica Gómez Vera
13. Noel Gil Sotillo
14. Eva Bernal Sánchez
15. Juan Carlos Álvarez Morales
16. Paulina Valiente Villar
17. Bernat Pérez Acero
18. Alba De Lamo Ollero
19. Carolina Izquierdo Navas
20. José María Guerra Molano
21. Diego Álvarez Berengeno

Suplents
1. Pilar Descárrega Rosas
2. Mercedes López Ramírez
3. Francisco Castro Lloria
Titulars
1. Eva Garcia Rodriguez
2. Daniel Lopez Rosell
3. Maria Isabel Martinez Estevez
4. Jose Antonio Palero Alameda
5. Maria Josefa Camara Reyes
6. Francisco Garcia Sanchez
7. Angela Valladares Salas
8. Francisco Romero Pozo
9. Victoria Eugenia Hernandez Fresnillo
10. Juan Carrasco Trinidad
11. Maria Jesus Senabre Llorca
12. Sebastian Ibernon Sanchez
13. Diana Garcia Rodriguez
14. Aurelio Chilleron Jimenez
15. Florentina Fernandez Serrat
16. Manuel Bermejo Rodriguez
17. Antonia Escolar Ros
18. Nicolas Cruz Gimenez
19. Cristina Garcia Rodriguez
20. Jose Luis Casino Marti
21. Maria Teresa Rodriguez Perez

Suplents
1. Juan Luis Calderon Naranjo
Titulars
1. Joel Segarra Torruella
2. Paula Vazquez Dominguez
3. Núria Jané Mestres
4. Albert Lameiro Mulet
5. Sergi Hurtado Sanchez
6. Josep Rodriguez Muñoz
7. Marta Argelagues Llaurado
8. Gemma Ruiz Salvatella
9. Jordi Figuls Viaplana
10. Juan Fernandez Del Rio
11. Roser Alcazar Mas
12. Antonio Cabañero Tebar
13. Montserrat Cantero Martinez
14. Jose Manuel Velasco Garcia
15. Georgina Mendez Riera
16. Bernat Pi Trias
17. Judit Benito Cabezas
18. Marc Iglesias Gonzalez
19. Teresa Jurado Catalan
20. Marc-Arnau Ballesté Tarrés
21. Francisco Javier Delgado Romero

Suplents
1. Gonzalo Garcia Hernandez
2. Montserrat León Font
3. Josep Galvan Casamada
4. Marta Cano Martinez
5. Juan Jose Martinez Rosell
Titulars
1. Joan Carles Paredes Correas
2. Maria Montserrat Sanchez Ibañez
3. Daniel Remesar Parra
4. Josep Punga Tandu
5. Amelia Morral Barneda
6. Llorenç Madurell De Otero
7. Maria Teresa Monclus Sirera
8. Maria Soledad Orta Ruiz
9. Natalia Mimo Estany
10. Josep Paredes Armengol
11. Norberto Sanchez Grau
12. Elisabet Gonzalez Moreno
13. Antonio Ortega Olivares
14. Francesc Nin Mayor
15. Maria Carmen Gonzalez Benito
16. Francesca Brulles Arall
17. Jaime Izquierdo Morato
18. Josefa Fonollet Farres
19. Marina Cabrera Garcia
20. Jose Antonio Martin Arruabarrena
21. Joan Massague Busquets

Suplents
1. Dolores Domenec Mañosa
Titulars
1. Rafael Ruiz López
2. Jordi Palazón Martínez
3. Anabel Moreno Soria
4. Carmen Trias Horta
5. Iván Ruiz López
6. Carla Maestre Fernández
7. Germán Ardila López
8. Silvia García Quintana
9. Javier González González
10. Diego Vega López 11. Sergio López Ortega
12. Rafaela Espinosa Aguila
13. Raúl Pérez López
14. Lara Calero Rovira
15. Raúl Román Heredia
16. María Del Carmen Román López
17. Juan Carlos López Ortega
18. Rosa María Osuna Marín
19. José Uribe Ruano
20. Mónica Perales Terré
21. Eva Hernando Guerrero

Suplents
1. Silvia Quintanar Sánchez
2. Ricard Ferrer Lahoz
Titulars
1. Laura Campos Ferrer
2. Mar Sempere Martínez
3. Jessica Segovia Álvarez
4. Juan Carlos De La Torre Villarino
5. José Dominguez Montero
6. Oriol Serratusell Basachs (Independent)
7. Eva Manzano Moreno
8. Oliver Hernández Ortega
9. Tina Recio Rojas (Independent)
10. Rubia Naz Ali Kousar
11. Pedro Gómez Ballesta
12. Joel Jaimez Ramirez
13. Inmaculada Hoyo Ortega
14. Maria Silvia Joven Piñero (Independent)
15. Miriam Pérez Granero (Independent)
16. Amelia Marin Adalid
17. Maria Silvia Piñero García
18. Nora El Gharbaui Baños
19. Luca Lucchetti Guarch (Independent)
20. Ignacio Ruiz Lorente
21. Luís Miguel Barbosa Mañero (Independent)

Suplents
1. José Zapata Fuentes
2. María Iribarren Rabes (Independent)
3. Enrique Santos García Tarruella
Titulars
1. David Passarell Serred
2. Ismael López Peña
3. Mireia Pérez Tatjer
4. Paula Palacios Navarro
5. Sandra Revestido Rabaneda
6. Manuel Agudo Ríos
7. Soraya De La Llave Esteban
8. Susana Pizarro Pastor
9. Gregorio Del Amo García
10. Juan Muñoz Piedrabuena
11. David Castells Ferré
12. Marta Mir Peinado
13. Antonia Peña López
14. Ana María Garnica Alemany
15. Ángel Gordo Gordo
16. David García Ramiro
17. Ángel Luis Alonso Flores
18. Alejandro Márquez Ferrán
19. María Ángeles Domínguez Chica
20. María De La Cruz Lafuente Peña
21. Santiago Hernández Gurr

Suplents
1. Ángela Bravo López
2. Santiago Lafuente Peña
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Occidental