Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Matadepera

Resultats 2019 a Matadepera

Titulars
1. Noemí Barja Martínez
2. Paqui González Viciana
3. Jordi Armengol Sánchez
4. Mireia Tomás Carvajal
5. Pau Antón Celdrán
6. Maria Dels Àngels Puig Ramos
7. Luís Cayetano García Mullor
8. Rosa Hervás Martínez
9. Alberto García Romero
10. Juan David Reyes Mejía
11. Enric Pina Playa
12. Cristina Luengo Urbano
13. Carme Busqueta Fuertes
Titulars
1. Anna Piñol i Serra
2. Antoni Morros i Aparici
3. Pilar Oller i Sánchez
4. Maria Gemma Utiel i Torres
5. Santi Pavon i Fernández
6. Maria Cristina Ballbé i Vila
7. Abelardo Gil i Leyva
8. Sandra Prat i Rodriguez
9. Arnau Rusines i Torras
10. Carme Sala i Rovira
11. Aleix Villatoro i Oliver
12. Laura Sellarès i Centelles
13. Joan Lluís Espinós i Espinós

Suplents
1. Rosa Montoliu i Tarramera
2. Santiago Pérez i Gutierrez
3. Cristina Manzaneda i Martinez
4. Cesc Bosch i Muntal
5. Isabel Busqueta i Fuertes
6. Marc Tàpia i Velasco
7. Àgata Vilamitjana i Balcells
8. Oriol Villatoro i Oliver
9. Maria Camps i Galí
10. Narcís Serrat i Comerma
Titulars
1. Alberto Sánchez Sánchez
2. Lluis Tejedor Parodi
3. Jose Miguel Cruz Ladera
4. Veronica Sellares Lopez
5. Maria Ortiz Blanquez (Independent)
6. Roberto Díaz Campos
7. Jordi Sillero Delgado
8. Noelia Gomez Prados
9. Ana Mª Sanchez Botia
10. Mariano Nieto Murcia
11. Isabel Crespo Zafra (Independent)
12. Juan Luis Navajas Bernet
13. Ruth Navajas Molina (Independent)

Suplents
1. Alberto Carlos Sanchez Bascuñana (Independent)
2. Serafin Martinez Hernandez
Titulars
1. Maria Rosa Boix Solanes
2. Jordi Ramirez Ortiz
3. Esperanza Lara Hernandez
4. Cesar Gonzalez Gonzalez
5. Melitona Cortes Monasterio
6. Jose Diaz Gonzalez
7. Nuria Castro Crespo
8. Carlos Rico Medina
9. Alicia Gonzalez Gomez
10. Alejandro Dominguez Rodriguez
11. Maria Inmaculada Mas Polo
12. Francisco Delpuy Gil
13. Estefania Chaparro Martin

Suplents
1. Luis Javier Pedro Gonzalez Ballesteros
Titulars
1. Rosa Martínez Sellarès (Independent)
2. Daniel Albiñana i Rosique
3. Maria Fúlvia Nicolàs Tolosa
4. Gemma Serra Burguès
5. Antònio Amén Fernàndez
6. Maria Dolors Bargués i Rodríguez
7. Sílvia Simarro Cambra
8. Marta Casals Padró
9. Josepmaria Bigatà Barrachina Juma
10. Genís Zapater Bargués
11. Carme Hervada i Sala
12. Anna Escudé Comerma
13. Juan Pizà Font

Suplents
1. Núria Alcaràz Coca
2. Joel Kashila Torné
3. Santiago Robert Castellana
Titulars
1. Nil López Crespo
2. Marcel·lí Bosch Muntal
3. Bet Fonollosa Argemí
4. Carme Querol Badosa
5. Xavi Mampel Olona
6. Núria Garcia Múrcia
7. Pol Roura Marmol
8. Albert Recasens Vert
9. Marc Closa Ferré
10. Mireia Solsona Garriga
11. Anna Fontseca Alsina
12. Joaquim Esquius Freixas
13. Montse Royes Vila

Suplents
1. Laia Sala Ortiz
2. Quico Sala Soriano (Independent)
3. Gemma Mateu Latre
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Occidental