Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Masquefa

Resultats 2019 a Masquefa

Titulars
1. Manuel Roldan Jimenez
2. Jessica Orovio Tabares
3. José Luís Díaz Moya
4. Jose Manuel Cantillo Romero
5. Nuria Barco Rioja
6. Elio Mariano Rodríguez Macia
7. Maria Victoria Rodriguez
8. Nataliya Butyreva Butyreva
9. Manuel Navas Hernandez
10. Jose Ignacio Martos Tapia
11. Maria Rocio Bernandez Lopez
12. Rafael Sanz Estrella
13. Julia Perez De La Fuente

Suplents
1. Angel Bellido Del Pino
2. Nuria Josefa Diez Villafaina
3. Manuel Martinez Castro
Titulars
1. Adolfo Serna Fuertes
2. Judith Ribas Martín
3. Carlos Prusi Menéndez
4. Marisol García Hernández
5. Antonio Moisés Fernández Sánchez
6. Virginia Berenjeno González
7. María Del Carmen Sanz Lucia
8. Elisabet Rivera Solanilla
9. Carlos Gómez Rodríguez
10. Adrian Álvarez Flores
11. Sonia Agudo Buceda
12. Jose Antonio Mellado Gómez
13. Rocio Álvarez García

Suplents
1. Verónica Almeda Garrote
Titulars
1. Silvia Rotger Gomila
2. Carles Bou Rodriguez
3. Anna Mas Estruch
4. Raúl Navarro Moreno
5. Ariadna Isern Gil
6. Àngel Salgado Gràcia
7. Cristina Gibert Cuartielles
8. Marc Gil Negrete
9. Marta Cid Albiol
10. Gerard Vela Gascón
11. Marta Peiró Casco
12. Francisco Javier Pina Peralta
13. Elena Roche Peña

Suplents
1. Fernando Ferrara Cambronero
2. Marta Diago Marco
3. Josep Olmo Cifre
4. Anna Diaz Ferreira
5. Adrián Caravaca Caparrós
6. Cristina Rios Arrabal
7. Arnau Palet De La Viuda
8. Laura Exposito Caballero
9. David Minoves Jiménez
10. Maria Gemma Solias Marimon
Titulars
1. Xavier Pérez Fornés
2. Amparo Ferrer Gordillo
3. Jordi Ferron Canela
4. Laia Pascual Castillo
5. Ricard Vinyets Cid
6. Meritxell Salvia Viles
7. Pol Marco Ferras
8. Chantal Martín Martínez
9. Soledad Bonastre Morales
10. Marc Soler Codina
11. Ana Maria Martínez Badias
12. Olga Codina Santasusana
13. Oriol Satorre Bern

Suplents
1. M.teresa Gros Comellas
2. Francisco Javier Melendo Gonzàlez
3. Rosa Folch Planell
4. Miquel Alfonso Mitjans
5. Maria Carme Bas Juez
6. Alejandro Gil Galera
7. Judit Bonet Torres
8. Ramon Bonet Olivella
9. Isabel Marchena Garcia
10. Jordi Gonzalez Garrote
Titulars
1. Daniel Gutiérrez Espartero
2. Pilar Irigaray Pérez
3. Iban Fraile Climent
4. Isis Abad Ruiz
5. Roberto Martínez Del Moral
6. Mª Soledad Fernández Montes
7. Iván López Cañadas
8. Evaristo Luciano Moreno Domínguez
9. Mercedes San Miguel López
10. Silvia Alcalde Perea
11. Julieta Torrents Esteller
12. Juan Carlos Aparicio Arrebola
13. Teresa Beas Fernández

Suplents
1. Cristian Fraile Climent
2. Mª Teresa Estruch Mestres
3. Carmen Romero Fernández
4. Javier Cabanillas Ruiz
5. Valentí Vázquez López
Titulars
1. Xavier Boquete Saiz
2. Elena Fernández Fernández
3. Enrique Gómez Milan
4. Laia Albiol Arango
5. Carles Mernissi Coarasa
6. Alvaro Pérez Gamero
7. Maria Rosa Hernandez Valls
8. Maribel Ferrer Hidalgo
9. Luis Juncal Sanmartin
10. Antonio Pastor Prieto
11. Josefa Buitrago Moreno
12. Maria Luisa Guerrero Farcia
13. Salvador Panareda Clopés

Suplents
1. Ramon Cunillera Aragón
2. Carolina Pérez Dominguez
3. Mario Sánchez Torres
4. Juan Manuel Llamas Pérez
5. Margarita Zambrano Sánchez
6. Maria Inmaculada Aljaro Salado
7. David Pérez Martín
8. David Matas Benet
9. Maria Isabel Esparza Alvaro
10. Juan Manuel Llamas Rabanal
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de l'Anoia