Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Llagosta, La

Resultats 2019 a Llagosta, La

Titulars
1. Oscar Sierra Gaona
2. Concepcion Jimenez Cruz
3. Francisco Javier Ruiz Escobar
4. Jorge Javier Jimenez Rodriguez
5. Antonia Illescas Martinez
6. Mariano Garcia Cividanes
7. Antonio Jesus Garcia Robledo
8. Marc Ruiz Llorente
9. Melania Beltran Gutierrez
10. Judith Robles Lafuente
11. Nuria Guerrero Baso
12. Raul Valero Martinez
13. Isabel Maria Rodriguez Mañas
14. Lluis Manuel Orti Camara
15. Concepcion Buades Villalba
16. Maria Teresa Ventura Bayona
17. Antonio Risquez Caballero

Suplents
1. Victor Alcaide Fernandez
2. Isabel Galiano Lopez
3. David Urdiales Villalba
4. Leonor Sabate Cavero
5. Sergio Caballero Cañueto
6. Maria Gaona Perez
7. Benito Garcia Prieto
8. Maria Angeles Bernabeu Bonet
Titulars
1. Xavier Cols i Motoso
2. Cristina Segura i Rodríguez
3. Héctor Arenas i Pérez
4. Nayara Pedrós i Cabrillana
5. Marc Pedrós i Manchado
6. Anna Sánchez i Quiles
7. Joan Josep Martínez i Torà
8. Olga Martínez i Ruiz
9. Cèsar Herrero i Santillana
10. Maragda Insa i Lanau
11. Carlos Llorà i Fernández
12. Isabel Cabrillana i Jurado
13. Iñaki Azcarate i Vidal
14. Conxi Rafael i Alarcón
15. José Soria i Mendieta
16. Teresa Robles i Checa
17. Angel Martínez i Torà

Suplents
1. María Pilar Pérez i Ribalta
2. Josep Vicenç Segura i García
Titulars
1. Antonio Cubel Jiménez
2. Eva Miguel Guerrero
3. Natalia Britcha Teruel
4. Ana Belén Cazorla Zambrana
5. Jesús Escobar Benítez
6. María Dolores Íñiguez Pareja
7. María Ginesa Arjona Pavón
8. Daniel Pindado Gómez
9. Jesús Rios Santos
10. Maria Ángeles Martín Ramírez
11. Núria Cubel Vázquez
12. Laura Isabel Picón Serrano
13. José Sánchez Conde
14. César López Sánchez
15. José Miguel Pajares Alonso
16. Estela Panicello Pérez
17. Alberto López Rodríguez

Suplents
1. Plácida Millán Guillén
2. María Dolores Franco Martínez
3. Inocencio Jaramillo Sánchez
Titulars
1. Antonio Arenas i Molina
2. Marta Zabala i Sariol
3. Ferran Macias i Ordoñez
4. Leonor Ordoñez i Artola
5. Marta Figueras i Llorens
6. Alejandro Roriguez i Satorra
7. David Pérez i Marbà
8. Montserrat Cuyàs i Romén
9. Montserrat Morral i Morató
10. Yolanda López i Aguilera
11. Joan Pi i Sallent
12. Maria Carmen Andrés i González
13. Carles Daví i Mayol
14. Maria Jose Garcia i Valencia
15. Matilde Sisó i Gelabert
16. Oscar Torres i Barceló
17. Maria Teresa Sariol i Fàbregas

Suplents
1. Josefa Fonollet i Masachs
Titulars
1. Jorge Sabanza Jiménez
2. Daniel Guilias Valverde
3. José Manuel Poyato Morote
4. Susana Sánchez García
5. Vanesa De La Fuente Escobar
6. Jorge Macías Gómez
7. Jorge Sabanza Rodríguez
8. Susana Gómez Espinar
9. José López Bermudez
10. Lidia Gómez Espinar
11. José María Fernández Godoy
12. Rosario Luz Molina García
13. Teresa López López
14. German Ginés Gómez
15. Daniel Balboteo Sabanza
16. Miguel Ángel Romero Polanco
17. Concepción Gerboles López

Suplents
1. Ernesto Rodríguez Molina
2. Teresa López López
Titulars
1. Montserrat Garcia Rigau
2. María Mercedes Benages Martínez
3. Manuel López Martín
4. Rafael Morales Díaz
5. Sílvia Camacho Guerrero
6. Javier Cánovas Martínez
7. Brian Baidal Ávalos
8. María José Núñez Sariol
9. Raül Román Garcia
10. Yolanda Mora López
11. Cristóbal López Sánchez
12. Sara García Marín
13. Francisco Giménez Roura
14. Evelyn Rosa Gallardo (Independent)
15. Joaquin Macía Benaiges (Independent)
16. Maria Del Mar Fernández Cabrera (Independent)
17. Aleix Val Benages (Independent)

Suplents
1. Isabel Carmona Herrera (Independent)
2. Luís Hurtado López (Independent)
3. Sergi Calvache Egea (Independent)
Titulars
1. Jaime Bonallach Aguado
2. Maria Carmen Santiago Martos (Independent)
3. Juan Antonio Lozano Plaza (Independent)
4. Maria Del Pilar Navarro Rodriguez (Independent)
5. Jordi Alcaraz Gimenez
6. Maria Del Carmen Rodriguez Gomez (Independent)
7. Joaquin Albujar Gonzalez (Independent)
8. Monica Jimenez Perez (Independent)
9. Jilmer Rafael Beato Sanchez (Independent)
10. Oscar Garcia Figueroa
11. Juan Jose Muñoz Vega (Independent)
12. Sandra Milena Seco Pinzon
13. Miguel Angel Pita Martinez (Independent)
14. Maria Teresa Nuñez Marcos
15. Cristian Corredera Royo (Independent)
16. Jose Luis Jordan Moreno
17. Alicia Marieges Trapero

Suplents
1. Pedro Manuel Bravo Gomez
Titulars
1. Bartolome Fraile Canovas
2. Francisco Javier Rodriguez Baena
3. Manuel Rivadeneira Rodriguez (Independent)
4. Elena Sokolova Sokolova
5. Maria Rosa Calleja Salas (Independent)
6. Juan Antonio Fernandez Fernandez (Independent)
7. Maria De La Concepcion Fraile Canovas (Independent)
8. Renso Eli Escalante Peña (Independent)
9. Miguel Fernandez Vargas (Independent)
10. Simona Jurado Sanchez (Independent)
11. Sergio Codina Maldonado (Independent)
12. Josefa Perez Clausell (Independent)
13. Jose Nuñez Alvarez (Independent)
14. Nuria Guzman Araque (Independent)
15. Manuel Fraile Canovas (Independent)
16. Maria Jose Toro Gonzalez (Independent)
17. Jose Romero Ramon (Independent)

Suplents
1. Gemma Flores Aranda (Independent)
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Oriental