Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Hospitalet de Llobregat, L'

Resultats 2019 a Hospitalet de Llobregat, L'

Titulars
1. Pedro Alonso Navarro
2. Maria Del Coral Rubio Del Pino
3. Omar Forner Gisbert
4. Alejandra Magallon Lahoz
5. Alberto Abadia Ferrandiz
6. Beatriz Elisabeth Ocaña Amor
7. Antonio Jose Fraile Santos
8. Jennifer Gonzalez Magallon
9. Pedro Francisco Alonso Delgado
10. Marta Magallon Lahoz
11. Emilio Castro Ruiz
12. Anna Margenet Bautista
13. Jose Foz Sanchez
14. Maria Del Rosario Ortiz Vazquez
15. Adelio Lopez Pinedo
16. Maria Isabel Boada Ferrarios
17. Antonio Albendiz Lechuga
18. Esther Bautista Conejos
19. Miguel Angel Martin Muñoz
20. Maria Magdalena Garcia Martinez
21. Angel Margenet Diaz
22. Maria Amparo Roldan Rey
23. Luis Modrego Bretones
24. Encarnacion Escriche Perez
25. Luis Lopez Quiñones
26. Antonia Cobos Mena
27. Francisco Javier Puerto Singla

Suplents
1. Aurelio Fernandez Lorenzana
2. Elvira Lahoz Lahoz
3. Patricio Garcia Lopez
Titulars
1. Núria Marín Martínez
2. Francisco José Belver Vallés (Fran)
3. Rocío Del Mar Ramírez Pérez (Rocío)
4. Cristian Alcázar Esteban
5. María Ángeles Sariñena Hidalgo
6. Jaume Graells i Veguin
7. María Teresa Revilla Sánchez (Maite)
8. José Castro Borrallo (Pepe)
9. Laura García Manota
10. Jesús Husillos Gutiérrez
11. Olga Gómez Fernández
12. David Quirós Brito
13. María Dolores Ramos Zafra (Lola)
14. Cristóbal Plaza Lao (Cris)
15. Alexandre Porqueras Llopis (Álex) (Independent)
16. Imán Aisa Abdellaoui
17. José Antonio Alcaide Martín
18. Concepción Almecija Hernández (Conxi)
19. Daniel Martínez Berja
20. Semida-Siviana Micu
21. Daniel Torres Fernández
22. Miriam Dominique Domínguez Torres
23. Ahmed Yafou Fidaoui
24. Dolores Salinas Pedraza (Loli)
25. Patricia Oliver Hernández (Patri)
26. Manuel Ramón Urban
27. Pilar Ferran Hernández

Suplents
1. Adrià Barreda Yañez
2. Lidia De Haro Vega
3. Prósculo De Los Santos Mañon (Murphy)
4. Pilar Andrés Guillén
5. Juan Felipe Guevara Lozada
6. María Cristina Cristóbal Ruiz
7. Álex Terrén Pastor
Titulars
1. Antoni Garcia i Acero
2. Rosa Batalla i Pascual
3. Jorge García i Muñoz (Coque)
4. Lluïsa Carmona i Martínez (Independent)
5. Xavier Mombiela i Quintero (Jovent Republicà)
6. Silvia Casola i Salvatella
7. Joan Ramon Barrachina i Casals
8. Judith Molero i Lorenzo (Jovent Republicà)
9. Daniel Gimenez i Barbey
10. Roser Santos i García
11. Ivan David i Caballero
12. Andrea Morales i Sánchez
13. Luís Antonio Advincula Iglesias (Independent)
14. Ester Lora i Martín
15. Usman Rafique i Bhatti (Jovent Republicà)
16. Roser Piñol i Bastidas
17. Cristian Llevadias i Fernandez (Independent)
18. Josefa Morros i Arias (Pepi)
19. Francisco Pahissa i Pié (Siscu)
20. Purificación Nohemí Poveda i Soler
21. Adrià Aranda i Avilés (Jovent Republicà)
22. Sònia Webb i Carrasco
23. Emili Salas i Wendt
24. Roser Bosch i Esteve
25. Elvira Barber i Carbonell (Independent)
26. Ireneu Castillo i Caso (Independent)
27. Anna Simó i Castelló 

Suplents
1. David Rodríguez i Carrillo (Jovent Republicà)
2. Mercè Vilalta i Martínez
3. Jordi Cuerda Sánchez-Arévalo (Independent)
4. Susana Moreno i Prado 
Titulars
1. Maria Ariadna Velando Ballart (Ari)
2. Florencia Salgueiro Carral (Flor)
3. Monica Tena Sanchez (Monika)
4. Javier Guardingo Martinez
5. Xavier Berruezo Capilla
6. Lourdes Martin Jimenez
7. Laura Labiano Ferre
8. Ferran Gomez Jodar
9. Jordi Sala i Dosaigües
10. Eduard Baeza Perez (Edu)
11. Natividad Vicente Miret
12. Marta Martinez Canal
13. Xavier Valverde Bravo
14. Borja Ayllon Hermida
15. Miguel Maria De Medrano Palomeras
16. Laura Ximena Fros Gaetan
17. Aida Alarcos Ballart
18. Jose Luis Castro Diaz
19. Manuel Gonzalez Gomez (Lico)
20. Oscar Navarro Rubio
21. Maria Lourdes Prieto Cabo
22. Maria Sanchez Barragan
23. Francisco Mora Madrid (Paco)
24. Borja Peirats Ballester
25. Jesus Sierra Gadea
26. David Sadurni Fernandez
27. Anna Gonzalez Poch

Suplents
1. Julia Lopez Martinez
2. Marc Segura Soler
3. Veronica Alarcon Martinez
4. Matteo Carlo Federico Mastronardi
Titulars
1. Juan Carlos Del Rio Pin
2. Elena Soler Alcantara
3. Alberto Pamos Rodriguez
4. Mariem El Jerari El Harrak
5. Jose Manuel Tinoco Camarena
6. Juan Carlos Millan Cutillas
7. Jorge Garcia Calvo
8. Maria Jose Serra Campoy
9. Maria Luisa Collado Garcia
10. Andres Martinez Ramon
11. Antonio Gonzalez Lopez
12. Maria Eugenia Margeli Romeo
13. Patricia Arroyo Dominguez
14. Julian Tejeda Pizarro
15. Carmen Flores Lopez
16. Norma Rosario Salazar Altamirano
17. Santos Daniel Delgado Vera
18. Nuria De Los Angeles Aznar Ferrandez
19. Humberto Borza Maqueda
20. Eva Martin Lopez
21. Silvia Guillen Gimenez
22. Daniel Risco Guisado
23. Alberto Martinez Oliva
24. Ana Maria Pavon Garcia
25. Sandra Dorado Fuentes
26. Javier Nuñez Gorgoso
27. Julia Cobos Gispert

Suplents
1. Jordi Melgarejo Miñana
2. Esther Rodriguez Buendía
Titulars
1. Miguel García Valle
2. Carmen Esteban Fernández
3. Rainaldo Ruiz Narváez
4. Jesús Amadeo Martín González
5. Fernanda Sánchez Alcántara
6. Jaume Mestre Sáez
7. Francisco Villacampa Megía
8. Cristina Carbó Cortés
9. Andreea Laura Neagu
10. Franklin Fabricio Chancay Ponce
11. Héctor Company Ortega
12. Lizette Del Carmen Solís Camacho
13. Oriol Jiménez Simó
14. Karla Sabina Mayta Blanco
15. Baldomero Milán Rodríguez (Baldo)
16. Alexi Silvestre Arias
17. Mercedes López Campos
18. César Ángel Martínez Hernández
19. Gracia Muñoz Aguirre
20. Dolores Arcos Linares
21. Iván Hompanera Álvarez
22. Isabel Blanco Tirado
23. Marc Mayoral González
24. Blanca Adela Olivera Cavero
25. Francisco Costa Blanco
26. Noemí De La Calle Sifré
27. Juan Camacho Rodríguez

Suplents
1. Dionisio Moriche Roblas
2. Lourdes Cuevas Rodríguez
3. Manuel Reina De La Cruz
4. Adelina González González
5. Olivia Rey Rebollo
6. Dayse Ivonne Cabrera Moreira
Titulars
1. Sonia Esplugas Gonzalez
2. Elisabet Bas Pujol
3. Jose Antonio Calleja Clavero
4. Concepcion Carmen Estevez Checa
5. Francisco Javier Perez Ponce
6. Alcira Alicia Vanni Cabral
7. Alejandro Amador Lahoz Rodriguez
8. Mireya Silvestre Salvador
9. Jose Antonio Diaz Lopez
10. Rosa Martinez De San Nicolas
11. Jose Maria De Mata Del Pozo
12. Ana-Isabel Gordo Jiménez
13. Antonio Saavedra Perez
14. Pilar Rodriguez Perez
15. Oscar Aranda Garcia
16. Elisa Calvo Argüelles
17. Angel Andres Mimbrero
18. Isabel Martinez Fernandez
19. Miguel Prieto Gonzalez
20. Luz Cano Garcia
21. Ramon Martin Lopez
22. Olga Perez Ponce
23. Marcelo Campos Roas
24. Purificación Suarez Lopez
25. Carlos Jo Cardoso
26. Isabel Cañadas Silvente
27. Jose Maria Serrano Ortuño

Suplents
1. Maria Ester Puente Seijo
2. Angel Cocera Vazquez
3. Avelino Gonzalez Llamazares
Titulars
1. Jordi Monrós i Ibàñez
2. Eliseu Esterlich i Galera
3. Montserrat Expósito i Agut (Independent)
4. Isidre Garriga i Oliveras (Independent)
5. Helena Busqueta i De Lamor (Independent)
6. Noemí Benito i Bassas (Independent)
7. Bernat Asensio i Borràs
8. Cristina Coderque i Palau
9. Antoni Mondragón i Devesa
10. Montserrat Rodón i Pi (Independent)
11. Joan Miquel Albesa i Querol (Independent)
12. Montserrat Sendra i Graells (Independent)
13. Jaume Vintró i Moreno
14. Matilde Marcé i Piera
15. Josep Miquel Badia i Casas
16. Angelina Vilella i Ros
17. Josep Antoni Alvàrez i López
18. Silvia Sánchez i Rodríguez (Independent)
19. Joan Falcón i Allende
20. Maria José Martín i Bosch
21. Josep Oriol Bonastre i Thió
22. Eva Boix i Soteras (Independent)
23. Aleix Alari i Garcia
24. Ramón Farrés i Pinós
25. Maria Monrós i Rosell
26. Josep Lluís Pérez i Fort
27. Meritxell Borràs i Solé

Suplents
1. Francesc Pintanel i Rafi
2. Maria Raventós i Rosell
3. Jaume Viusá i Alicart
4. Dolors Muñoz i Ruiz
Titulars
1. Carles Salvadó i Usach
2. Anna Bachs i Salvadó
3. Jordi Ibáñez i Nielles
4. Gil Arbós i Bo
5. Maria Lourdes Moya i Soler
6. Rosa Monreal i Pérez
7. Mònica Vallès i Badía
8. Jordi Falcò i Jane
9. Frederic Solé i Ivern
10. Lluís Antoni Gil i Puerta
11. Josep Maria Bernat i Segarra
12. Rosa Salvadó i Usach
13. Mònica Muns i Laparra
14. Pablo Gómez i Donoso
15. Ricard Benítez i Hernandez
16. Anna Serra i Muntané
17. Jaume Monreal i Pérez
18. Núria Seguer i Pallarès
19. Josep Maria Morante i Arias
20. Núria León i Mesa
21. Manuel Vazquez i Montreal
22. Vicenç Ila i Juarez
23. Meritxell Morante i Schiaffino
24. Laia Muñoz i Bover
25. Paestum Macias i Alonso
26. Marta Roca i Felip
27. Jose Ramon Carrillo i Yeste

Suplents
1. William Tellez Magallanez
2. Maria Luisa Bernard i Antoranz
3. Jordi Garcia i Martorell
4. Jordi Pons i Prats
5. Mercè Franco i Poyatos
Titulars
1. Ana M. González Montes
2. Sergio Moreno Ruiz
3. Núria Lozano Montoya
4. Laura Alzamora Merino
5. Pablo Taxonera Ortega
6. Victor Ventura Sánchez
7. Roberto Cerviño Bouzas
8. Maria Del Mar Bescós Cubells
9. Astrid Garcia Amenos
10. Francisco Javier Velasco Barón
11. Laura Teresa Pérez Lacueva
12. Irene Gómez Varo
13. Adela Rapún Costa
14. Antonio Albadalejo González
15. Manuel Torrero De La Cruz
16. Miguel Mansergas Sandalinas
17. Rosa Pinzano Tiburcio
18. Jessica García López
19. Carlos Juan Hernández
20. Daniel Abadia Prieto
21. Maria Inmaculada Espejo Luengo
22. Alejandro Fernández Bustillo
23. Alba Sala González
24. Carla Garcia Garcia
25. Manuel Dominguez Lopez
26. Josefa Invernot Rodriguez
27. Tomas Martinez Guarinos

Suplents
1. Maria Taxonera Amoros
2. Oriol Hereu Morales
3. Pablo Cañete Pérez
Titulars
1. Martha Elena Merello Larreategui
2. Tulio Sabino Jaramillo Preciado
3. Remulo Corsino Castro Sotomayor
4. Leopoldina Moncerrate Fajardo Vera (Independent)
5. Rosa Del Rocio De La Rosa Macias
6. Agnes Essonti Luque (Independent)
7. Maria Janett Guaman Balderrama (Independent)
8. Cristian Javier Orellana Veliz (Independent)
9. Juan Antonio Vazquez Gomez (Independent)
10. Bryan Esteeven Arroba Lazaro (Independent)
11. Carlos Norberto Carrion Cuerva (Independent)
12. Alba Yasmin Olaya La Rosa (Independent)
13. Juan Moreno Fortunato (Independent)
14. Maria Jacqueline Galarza Torres (Independent)
15. Remulo Wladimir Castro Galarza
16. Fernanda Louisiana Morales Martinez (Independent)
17. Hector Javier Lizano Silva (Independent)
18. Miriam Dolores Agila Barragan
19. Elizabeth Cristina Palacios Ruiz (Independent)
20. Alex Carreras i Bernat
21. Belky Maria Velez Loor (Independent)
22. Juan Sebastian Castellano Guevara (Independent)
23. Jose Antonio Sillo Sillo (Independent)
24. Jelen Marilyn Macias Cassan (Independent)
25. Francisco Xavier Quimi Medina (Independent)
26. Narcisa De Jesus Lopez Figueroa (Independent)
27. Jorge Fernando Pincay Herrera

Suplents
1. Juana Mullo Pomaina (Independent)
2. Rolando Alexander Burgos Mendoza (Independent)
3. Ana Maria Lozano Muñoz (Independent)
4. Gregoria Lourdes Avila Castro (Independent)
5. Fausto Nino Silva Villon (Independent)
6. Lourdes Eugenia Buitrago Forero (Independent)
7. Marcos Omar Ortega Avila
8. Maria Alexandra Guaman Mullo (Independent)
9. Lorena Francisca Valencia Angulo (Independent)
10. Ulpiano Eduardo Garcia Aupaz
Titulars
1. Pablo Barranco Schnitzler
2. Javier García Martínez
3. Daniel Clemente Ávila
4. María García Mancebo
5. Sandra García Martínez
6. Javier Granados Paredes
7. Josep María Pujante Moya
8. Carlos Castellarnau Uriz
9. Yolanda Charle Alcoceba
10. Gemma Morales Villar
11. Ignacio Gómez Rovira
12. Manuel Rosales Fernández
13. David Martínez Casero
14. Elena María González Garrido
15. Helena Cercós Mariné
16. Cristian Sotillo López
17. José Martínez Sarabia
18. José Luis De Orta Muñoz
19. Yomaira Del Carmen Tavárez Tavárez
20. Elvira Nocete García
21. Manuel García Aparicio
22. Marino Caballero Valduvieco
23. Tomás Rejas Jiménez
24. María Pastor Hernando
25. Iluminada Lucía Moya Sánchez
26. Sergio Carlos Galán Fernández
27. Ana Josefa Martínez Álvarez

Suplents
1. Axel Joel Peña Holguín
2. Federico Ramón Valdez Valdez
3. Angustias Mancebo Carretero
Titulars
1. Rafael Jimenez Ariza (Rafa)
2. Laura Vizuete Grueso
3. Valentín Gigante Barreal
4. Manuel Carvajal Sena
5. Vanessa Del Peral Aceituno
6. Giara Libertad Rosario Perez
7. Andres Peñalver Bernardo
8. Juan Pablo Mercado Castro
9. Aida Blanca Roca Agreda
10. Eusebio Martinez Valero
11. Juan Mercado Parrilla
12. Aristomelia Medina Cuevas
13. Rafael Carvajal Medina
14. Eugenia Carvajal Sena
15. Carolina Garrido Andrés
16. Wandel Carvajal Benítez
17. Anmely Sierra Medina
18. Tomas Saban Garcia
19. Lila Lucia Paredes Aldaz
20. Manuel Jesús Rueda Anguita
21. Maiker Adriano Alcantara Medina
22. Maria Del Carmen Mercado Castro
23. Miguelina Clotilde Quispe Valdicia
24. Luis Bautista Piguave Pilligua
25. Denessi Ivonne Arroyo Rodriguez
26. Ana Maria Mercado Castro
27. Francisco José Paredes Vera
Titulars
1. Emma Núñez Ruíz (Independent)
2. Anna Maria Morelló Just (Lluita Internacionalista)
3. Ana Isabel González Alba (Anabel) (Independent)
4. Joan Font Perez (Independent)
5. Pere Antoni Rios Marin(Independent)
6. Eulàlia Roca Paradell (Laia) (Independent)
7. Montserrat Abolafia Ruedas (Independent)
8. Paula Escaño Rodriguez (Independent)
9. Ruben Casellas Martínez (Independent)
10. Franco Alonso Casanga Zuñiga (Independent)
11. Meritxell Fortuny Pascual (Txell) (Independent)
12. Maria José Espinosa Sotomayor (Independent)
13. Montserrat Fresno Marcos (Montse) (Independent)
14. Alberto De Mingo Amor (Independent)
15. Francisco Ramón Lopez Higueras (Independent)
16. Maria Carmen Gonzalez Prieto (Som Barris L’H)
17. Miriam El Kholtei i Perez (Mimi) (Independent)
18. M. Montserrat Ballart Macabich (Independent)
19. Antoni Perabá Vega (Toni) (Independent)
20. Juan Carlos Jimenez Sánchez (Independent)
21. Maria Del Carmen Santmiquel Pena (Independent)
22. Sonia Julia Lopez De La Osa (Independent)
23. Lourdes Gema Gimenez Jarne (Lulu) (Independent)
24. Eugeni Rodríguez Giménez (Independent)
25. Enrique Ubieto Martinez (Kike) (Independent)
26. Ana Maria Vallina Bayon (Independent)
27. Christian Gimenez Marquez (Khristian) (Som Barris L’H)

Suplents
1. Núria Redondo Patón (Independent)
2. Alberto Quiñones Gascón (Independent)
3. Ivan Maniviesa Soler (Independent)
Titulars
1. Josep Antoni Molero Ruiz
2. Montserrat Garcia Moreno (Independent)
3. Andres Planell Sequeira
4. Alberto Igual Blanes (Independent)
5. Sonia Vives Sanchez (Independent)
6. Carla Miralles Sitja (Independent)
7. Juan Vila Padros (Independent)
8. Antonio Sanchez Manilla (Independent)
9. Grisel·la Zorrilla Castells (Independent)
10. Carlos Codina Petra (Independent)
11. Francisco Javier Gonzalez Doblado (Independent)
12. Daniel Martinez Galdon
13. Laia Rovira Cusco (Independent)
14. Marlene Peña Parada (Independent)
15. Salvador Vidal Llado (Independent)
16. Sergi Camps Blanco (Independent)
17. Rafaela Ruiz Lopez
18. Susana Martinez Hierro (Independint)
19. Andrea Camps Vives (Independent)
20. David Berjillo Sanchez (Independent)
21. Rosa Sitja Garriga (Independent)
22. Ruben Rivero Peña (Independent)
23. Royer Rivero Peña (Independent)
24. Silvia Moreno Pelaez (Independent)
25. Maria Ascension Sanchez Martinez (Independent)
26. Lidia Agramunt Calduch (Independent)
27. Antonio Ortiz Satorres (Independent)

Suplents
1. Isabel Aris Martin (Independent)
2. Rosa Maria Gomez Muñoz (Independent)
3. David Lopez Bueno (Independent)
Titulars
1. Carmen Gotera Sosa
2. Alfredo Guimet Maso
3. Yasmina Santos Calero
4. Jose Manuel Quiroga Lopez
5. Betty Guervara Alcivar
6. Carlos Valencia Guevara
7. Silvia Perales Sisniega
8. Andy David Garcia Guevara
9. Julita Bruña Vazquez
10. Antonio José Maldonado Ayllón
11. Ana Cristina Berna Erro
12. Juan Carlos Escudero Gonzalez
13. Amparo Muñiz Mateo
14. Carlos Sanmarti Marin
15. Zoila Virginia Guevara Alcivar
16. Franklin Isaac Ramirez Montecel
17. Yasmil Del Rocio Montecel Potes
18. Franklin Bolivar Ramirez Bazan
19. Isolina Amada Alcivar
20. Gregorio Clesuscley Rodriguez Cedeño
21. Maria De Los Angeles Rodas Guevara
22. Juan Camprubí Casas
23. Maria Teresa Calvo Tabuenca
24. Jose Migueiz Fernandez
25. Carmen Cienfuegos Rivas
26. Julian Roldan Grimaldi
27. Nuria Cucurull Palain

Suplents
1. Jose Soler Rubiño
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Barcelonès