Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Cervelló

Resultats 2019 a Cervelló

Titulars
1. José Ignacio Aparicio Ciria
2. Cristina Martínez Rodríguez
3. Montserrat Canas Moldón
4. Juan Manuel Sanguino Neila
5. Silvia Muñoz Almirante
6. Ferran Soriano Martínez
7. Mireia Chacón i Piqueras
8. Jordi Mateo Cerdán
9. Isabel Capell Bonet
10. Carlos Pérez Muñoz
11. Maria Luisa Jiménez Ordóñez
12. Juan Maria Santiago Valea
13. Ester Ruiz Serrano

Suplents
1. Francisco Javier Depares López
2. Serafina (Sera) Falgàs Serra
3. Arnau Maestro Rodríguez
4. Maria Esperanza Reyes Rodríguez
5. Juan Carlos Cuenca Pozo
6. Amparo Casado Bellido
7. José Santillana Sánchez
8. Raquel Estruch López
9. Georgina Milán Capell
10. Angelino Maestro Martínez
Titulars
1. Josep Ramon Mut i Bosque
2. Irina Moreno i Martí
3. Albert Racaj i Ferron
4. Meritxell Perelló i Carmona
5. Òscar Vendrell i Fisas
6. Rosaura Serra i García
7. Òscar Nicolau i Ruiz
8. Montserrat (Montse) Solsona i Rulló (Independent)
9. Miquel Àngel (Miki) Valenzuela i Pacheco
10. Eva López i Monsó (Independent)
11. Joan Garcia i Melero
12. Pilar Rosillo i Losada (Independent)
13. Eduardo Reyes i Pino (Independent)

Suplents
1. Núria Armengol i Ros (Independent)
2. Alejandro Álvarez i Morales
3. Josefa (Pepita) Carbonell i Canals
4. José Ramon Urbano i Canela
5. M. Carmen (Mayka) Rodríguez i Santana (Independent)
6. Joan Peirot i Campos
7. Maria Isabel Pascual i Oller
8. Rachid-Abdeslam Aberkani El Idrissi (Independent)
9. Sara Ortiz i Moreno (Independent)
10. Jack Malaret i Artigas (Independent)
Titulars
1. Isabel Belmonte Fernandez
2. Esther Messeguer Latorre
3. Ramón Vilanova Bernet
4. Olga Garzaran Coronil
5. Mario Cabetas García
6. Mercedes Martinez Fernandez
7. Juan Alonso Perez Perez
8. Miriam Jimenez Moreno
9. Minerva Villasanta Expósito
10. Juan José Andreu Ortiz
11. Isabel Torres García
12. Isabel Coronil Yuste
13. Juan Miguel Valor Guerrero

Suplents
1. Isabel Fernandez Peña
2. Jose Belmonte Salvador
Titulars
1. Yolanda Covarrubias Cerezo
2. Alfonso Javier Fernández Ramos
3. Isabel García Rincón
4. Jose Luis García Bueno
5. Ana Manzanares Jannini
6. Vicente Alonso Pérez
7. Maria Del Pilar Sánchez Casado
8. David González Elkhadar
9. Maria Del Carmen Jiménez Maria
10. Raul Castillejo Segador
11. Maria Ramos Abad
12. Higini Pi García
13. Rut López Morillo

Suplents
1. Salvador Montfort Huguet
Titulars
1. Juan Noguera Garcia
2. Beatriz Rios Colomé
3. Francisco Javier Gay Ferrriz (Independent)
4. José Luis Jiménez Sanz
5. M. Consuelo Ciudad Real Palomares
6. Cristian Jimenez Rubio
7. Isabel Urdiales Molina
8. José Luis Díaz Díaz
9. Esperanza Ríos Colomé (Independent)
10. Enrique Cinca Teijeiro
11. Lidia Díaz Vargas (Independent)
12. Antonio Martínez Del Campo
13. Carlos Ballart Torres

Suplents
1. Luis Díaz Vargas
2. Lidia Tapetado Plaza (Independent)
Titulars
1. Fernando Rodriguez Bustos
2. Carmen Garcia Jorquera
3. Julio Vera Simon
4. Videlina Fernandez Sanchez
5. Fernando Rodriguez Chaves
6. Telesfora Garcia Moreno
7. Jose Luis Puerta Gonzalez
8. Maria Teresa Fontes De Albornoz Blanc
9. Juan Riera Morla
10. Maria Angeles Muñoz Prada
11. Maria Isabel Engracia Alvarez Iriarte
12. Jose Fernandez Panizo
13. Victor Manuel Esteban Muñoz

Suplents
1. Felix Martinez Nebreda
Titulars
1. Lluis Gracia Palomares
2. Judit Priu Torns
3. Yolanda Izquierdo Lameiro
4. Miguel Angel Guillen Solsona (Independent)
5. Josefa (Pepita) Caballero Marín
6. Jaume Civit Vila
7. Joan Santamans Melich (Independent)
8. Josefa (Pepita) Fores Massana (Independent)
9. Monica Devesa Iguiño (Independent)
10. Jordi Cortell Flasche
11. Ferran Costa Fernandez (Independent)
12. Judith Pérez Izquierdo (Independent)
13. Jaume Bertran Sala
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Llobregat