Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Capellades

Resultats 2019 a Capellades

Titulars
1. Aaron Alcazar Gutierrez
2. Nuria Bonfill Rocabert
3. Soraya Pelaez Morales
4. Jose Miguel Martinez Torres
5. Jose Rozas Quesada
6. Soraya Ben-Nasr Vilches
7. Juan Ramon Ramos Perez
8. Rosa Maria Encinas Soriano
9. Eric Lara Gallego
10. Francisco Olvera Manzano
11. Benigno Ramirez Torreblanca
12. Mercedes Cano Herrera
13. Carmen Cano Herrera

Suplents
1. Jose Maria Torres Lopez
 
Titulars
1. Valentín Guerra Burgos
2. Francisco Maldonado Archilla
3. Mercedes Medina Alcantara
4. Daniel Coloma Diaz
5. Sacramento Perez Martos
6. Manuel Arenas Gomez
7. Pablo Contreras Lara
8. Matilde Checa Contreras
9. MªGloria Castro Jiménez
10. David Maldonado Archilla
11. Francisca Villena Gomez
12. Juan Manuel Cuerva Garrido
13. Crisóstomo Bartolomé Maturana Parra

Suplents
1. Francisco González González
2. MªTeresa Murillo Quesada
Titulars
1. Susana Moreno Blanco
2. Miquel Sabaté Solà
3. Adela Morera Rodriguez
4. Marta Caballero Salas
5. Xavi Vitali Jurado
6. Àlex Talan Franco
7. Maria Delgado Martínez
8. Aleix Auber Álvarez
9. Violeta Mata Carbonell
10. Sergi Pérez Castillo
11. Oriol Castells Ansaldo
12. Moisès Mas Almirall
13. Meritxell Martínez Masoni

Suplents
1. Ivan Olvera Baena
2. Concep Ventura Alemany (Independent)
3. Gemma Vives Soler
4. Antoni Marlès Díaz
5. Anna Ansaldo Lanzón (Independent)
6. Laura Vela Ventura
7. Arcadi Roig Amat
8. Guio Cuatrecasas Amell (Independent)
9. Mònica Mallén Montoliu
10. Sergio López Recio
Titulars
1. Salvador Vives Alari
2. Esther Ramos Gimeno
3. Àngel Soteras Largo
4. Anna Maria Xaus Flo
5. Jaume Solé Carol
6. Marta Alarcón Chillón
7. Antoni Illa Creixell
8. Montserrat Garcia Botines
9. Jordi Hortet Pacheco
10. Marta Rodríguez Polonio
11. Antonio Millan López
12. Marceline Vanlommeren Miranda
13. Joaquim Sánchez-Fortuny Balada

Suplents
1. Cristina Roca Farriol
2. Jordi Bartrolí Tutusaus
3. Josefa Marqués Busquets
4. Frederic Riu Costansa
5. Irene Boix Font
6. Pedro Nadal Guzman
7. Dolors Soteras Bernadet
8. Jaume Morera Sanahuja
9. Núria Mora Díaz
10. Martí Soler Fernàndez
Titulars
1. Marcel·lí Martorell Font
2. Jordi Xaubet Pujadó
3. Elisabet Serret Sanvicente
4. Juana Sánchez Xaus
5. Susana Olivares Barrera
6. Anna Gabarró Bartrolí
7. Diego Grande Álvarez
8. Eduardo Iglésias Torres
9. Marc Rosell Martorell
10. Maria Carmen Portela Castellano
11. Laura Blázquez Hinojosa
12. Ana Maria Sánchez Carrera
13. Ignacio Azcón Grácia
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de l'Anoia