Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Cànoves i Samalús

Resultats 2019 a Cànoves i Samalús

Titulars
1. Jose Luis Lopez Carrasco
2. Lourdes Aguilera Bedmar
3. Antonio Ruiz Ventura
4. Nuria Sanchez Liria
5. Jordi Sanchez Villaverde
6. Jose Angel Molina Alvarez
7. Eduardo Beltran Perez
8. Olga Salvador Aspa
9. Manuel Jesus Martin Lozano
10. Maria Del Carmen Casillas Amoedo
11. Mario Santiago Gil De Biedma Riviere (Independent)

Suplents
1. Amalia Lopez Vazquez
2. Filomena Perez Cobo
Titulars
1. Josep Cuch Codina
2. Maria Carme (Carme) Barrio Julio
3. Judit Grau Olivos
4. Esther Villanueva Marsal
5. David Garcia Fernandez
6. Rafael (Rafa) Perez Hernandez
7. Llorenç Puig Niubo
8. Sonia Jimenez Soto
9. Manuel (Manolo) Sanchez Coronado
10. Albert Reitg Luis
11. Ana María (Ana) Delgado Gil

Suplents
1. Maria Teresa (Maite) Galan Alonso
2. Santiago Arcocha Noguera
3. Joaquin (Quimet) Velasco Murcia
4. Eva María (Eva) Traver March
Titulars
1. Joan Carles Cusell i Galícia
2. Cristina Serra i Pagès
3. Antonio González i Gasset (Independent)
4. Montse Garriga i Coll (Independent)
5. Dídac Soto i Ferrando (Independent)
6. Maria Lourdes Botifoll Julià (Independent)
7. Pere Valls i Parera (Independent)
8. Montserrat Bullich i Catà (Independent)
9. Antonio Dávila i Dávila (Independent)
10. Marta Alsina i Savall (Independent)
11. Pere Pujolàs i Isart (Independent)

Suplents
1. Mercè Canaleta i Argemí
2. Josep Maria Puy i Escardívol
3. Gemma Moya i Herrero (Independent)
4. Joan Ramon Subirà i Castellà
5. Carme Albareda i Pérez (Independent)
6. Jaume Cortés i Izquierdo
7. Concepció Ferrando i Bramona (Independent)
8. Vicenç Alsina i Sanitjas
9. Maria Mercedes Pocino i Yuste (Independent)
Titulars
1. Peret Dagas Román
2. Carlos García Sánchez
3. Rosario Candel Rojo
4. Nils Balagueró Agustí
5. Argentina Muñoz Rodriguez
6. Alfons Martínez Bretau
7. Marisa García Ojeda
8. Javier Luna Muñoz
9. Maria Mercedes Agustí Busquets
10. José Julio Moya Baena
11. Sonia Garcia Vieco

Suplents
1. Pablo Candel Perera
Titulars
1. David Montilla Vera
2. Alba Valls Campmajo
3. Carme Fortià Solé
4. Xavier Brocas Miras
5. Ingrid Boixados Ibañez
6. David Masllorens Silva (Independent)
7. Lídia Rech Aguilera
8. Sílvia De Las Cuevas Recasens
9. Jordi Serra Palau
10. Jose Herrera Puigtio
11. Andrea Pla i Rivas

Suplents
1. Esther Madrazo Lopez
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Oriental