Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Cabrera de Mar

Resultats 2019 a Cabrera de Mar

Titulars
1. Enric Mir i Nuet
2. Montserrat Reig i Pascual
3. Carles Munné i Pagan
4. Claudia Briñardeli i Scheibli
5. Albert Ventura Viñals
6. Mercedes Rojas i Murcia
7. Martí Figueras i Paret
8. Laia Vinyals i Clemente
9. Albert Botta i Matas
10. Noemí Simó i Reig
11. Ester Ruiz i Franco

Suplents
1. José Luis Lirola i Garcia
2. Isabel Navarra i Avilés
3. Pere Rodríguez i Teixidó
4. Montserrat San Millan i Filba
5. Joan Romero i Villalba
6. Judith Sitja i Bayona
7. David Salicru i Hernandez
8. Joaquima Guitart i González
9. Esteban Andres Garcia
10. Conxita Teixidó Guiu
Titulars

1. Anna Maluquer Ferrer
2. Anna Teixidó Sardà
3. Maria José Cortada Manchado
4. Antonio García Lozano
5. Albert Castañé Luna
6. Martí Maluquer Bayarri
7. Jèssica Pacheco Culebras
8. Antonio Roca Ledesma
9. Marc Esperalba Gutiérrez De Pando
10. Joana Rodon Jacas
11. Albert Joan i Roig



Suplents
1. Francisco Javier Rocabert Shelly
2. Montserrat Artigas Feliu
3. José Moreno Vilchez
4. Dolores Ferrer José
5. Enrique Sierra Riera
Titulars
1. Genís Vinyals Lloveras
2. Elena Carreras Miralles
3. Anton Albajes Eizaguirre
4. Maria Dolores (Lola) Izquierdo Cancho
5. Aleix Castanyer Valls
6. Maria Anguera Camós
7. Ricard Salicrú Roldós
8. Marta Llisterri Manent
9. Aitor Humbert Vidan
10. Raquel Casado Viloria
11. Georgina Caldes Viñals

Suplents
1. Gerard Castanyer Buch
2. Ona Segarra Carreras
Titulars
1. Juan Carlos Casaseca Ferrando
2. Juan Antonio Sánchez Cano
3. Mariano Pérez Maldonado
4. Lorena Rodríguez Rubio
5. Ana Conesa Andreu
6. Patricia Martínez Fernández
7. Josefa Martín García
8. Mireia Cornejo Mata
9. Miguel Martín Moreno
10. José Jara Jara
11. Santiago Royo Pozo

Suplents
1. María Del Rosario Casaseca Herrero
2. Miguel Martín Vázquez
Titulars
1. Daniel Meroño Lombera
2. Sacramento Cuenca Bermúdez
3. Guillem Aresté Lluch
4. Ester Araujo Baños
5. Jesús Prieto Santos
6. Ana Gimeno García
7. Gabriel Barranco García
8. Amelia Torres López
9. Josep María Martí Plaja
10. Juan Francisco Collado Murillo
11. Carlos Batuecas García 

Suplents
1. Miriam Paz Cuenca
2. María Teresa González Carrasco
3. José María Marín Alcoverro
4. Jaume Fontseca Cortés
Titulars
1. Jordi Mir i Boix
2. Núria Pera Maltes
3. Sergi Teodoro i José
4. Monserrat Sala i Martín
5. Òscar Fernández i Cuñado
6. Eduardo Reimóndez Molla
7. Neus Sola Bigas
8. Antoni Vicenç Burgos Pascual
9. David Farell i Garrigós
10. Marta Boadas i Cusidó
11. Jemma Gardner Serrallonga

Suplents
1. José Antonio Balada Aguila
2. Maria Ángeles Vinyals March
3. Jordi Ramon Simon
4. Raquel Recolons Gaya
5. Nil Roig Carbonell
6. Maria Hernández Llinés
7. Lluís Barril Agusti
8. Maria Assumpció Boix Ibáñez
9. Francesc Bosch Estrada
10. Jaume Borràs Ferré
Titulars
1. Francisco Caldes Aguilar
2. Juan Barea Serrano
3. María De Los Ángeles Serra Puiggarí
4. Ana López Velázquez
5. Rafaela Iglesias Muñoz
6. Yolanda García Salmerón
7. Antonio Abel Nuri
8. Carlos Isaac Delgado Manzano
9. Buenaventura Juvés González
10. Bárbara Oehl Lüdke
11. Carmen Manresa Albero
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Maresme