Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Berga

Resultats 2015 a Berga

Titulars
1. Ramon Camps Garcia
2. Dolors Tous Bruch
3. Marc Pons Soler
4. Cristina Vela Badia
5. Ali Mohamed Amar
6. Mònica Duran Solà
7. Marc Olonia Torrentallé
8. Meritxell Almà Garcia
9. Josep Pont Roca
10. Liliana Cedeño Casanova
11. Gabriel Noguera Salvans
12. Pilar Carreras Vilardell
13. Adolf Cid Padrón
14. Laura Noguera Botella
15. Francesc Serra Pallés
16. Susana Amate Silles
17. Jordi Parera Orriols

Suplents
1. Anna Noguera Perarnau
2. Joan Ramon Bella Heras
3. Pilar Martínez Noguera
4. Josep Xoy Soler
5. Rosa Tor Torner
Titulars
1. Abel García Marín
2. Marc Ortega Cáceres (Independent)
3. Joan Josep Guillén Garfias
4. Miriam Zamora Lindo (Independent)
5. Judit García Saus (Independent)
6. Joan Fígols Xandri (Independent)
7. Carme Cubillas Montoya (Independent)
8. Jesús Arias Macarro
9. Josep Soria Clotet
10. Anna Casoliva Freixa (Independent)
11. Antonio Ma Picado Cardoso
12. David González Curriu (Independent)
13. Ma Inmaculada Garfias Torres
14. Meritxell Rota Sañas
15. Ana Flores Garin (Independent)
16. Victor Esgueva Abad (Independent)
17. Emma Valentí Bancroft
Titulars
1. Juan Antonio Lopez Noguera
2. Marta Torramorell Simon
3. Maria Lopez Noguera
4. Elias Estrada Rius
5. Maria Dolores Comellas Miro
6. Maria Dolores Simon Fornell
7. Jose Manuel Terrero Rodriguez
8. Maria Dolores Garcia Garrido
9. Nuria Rosdevall Villareal
10. Jose Noguera Urbano
11. Paula Llobet Vellido
12. Luis Creus Sola
13. Juan Manuel Vellido Pereira
14. Carolina Garcia Romero De Tejada Suarez Barcena
15. Jose Jansa Nogues
16. Ricardo Moreno Santiago
17. Maria Noguera Fernandez

Suplents
1. Jose Manuel Ramos Calderon
2. Cristina Piña Herranz
Titulars
1. Joan A. Torres Bedman
2. Joan C. Sosa Ros
3. Miriam Prat Gutierrez
4. Miquel Quesada Chavarria
5. Imma Lladó Pérez
6. Francesc X. Angles Traserra
7. Sònia Hernandez Sola (Independent)
8. Carlos A. Villar Garcia
9. Ariadna Deop Hernandez
10. Gabriel Lopez De Las Huertas Guillen
11. Maria Ines Mosquera Garcia
12. Manuel Almansa Garcia (Independent)
13. Ester Hernandez Valverde
14. Albert Comellas Perea (Independent)
15. Sonia Gutierrez Rodriguez
16. Jordi Camprubi Martin (Independent)
17. Dorotea Cea Romero

Suplents
1. Juan J. Lopez De Las Huertas Guillen (Independent)
2. Maria Dolores Fernandez Benavides (Independent)
3. David Valverde Bedman (Independent)
4. Margarita Maldonado Lopez (Independent)
Titulars
1. Daniel Fàgregas Salvà (Independent)
2. Maria Antonia Ortega Canet (Independent)
3. Nuria Prats Monfort (Independent)
4. Angel Guiu Venturos (Independent)
5. Ivan Vargas De La Fuente (Independent)
6. Ana Maria Escudero De Frutos (Independent)
7. Fina Canal Rossell (Independent)
8. Rafael Martínez Sol (Independent)
9. Walter Hugo Pérez Umpiérrez (Independent)
10. Rafael Adalberto Matos Lajara (Independent)
11. Jaume Sanmartí Haro (Independent)
12. Josefina Tomàs Vera (Independent)
13. Juli Molina Flotats (Independent)
14. Joan Ramon Rodriguez Serra (Independent)
15. Queralt Perarnau Ribera (Independent)
16. Gemma Moré Giralt (Independent)
17. Antoni Biarnés Mas (Independent)

Suplents
1. Rafael Gabarre Amador (Independent)
2. Salvador Molins Escudé (Independent)
3. Amalia Castilla Galdeano (Independent)
Titulars
1. Montserrat Venturós Villalba
2. Aleix Serra Uró
3. Ivan Sanchez Rodriguez
4. Roser Rifà Jané
5. Eloi Escútia Fors
6. Roser Valverde Lojo
7. Isaac Santiago Vilardaga
8. Marià Miró Manubens
9. Anna Boix Lladó
10. Sergi Hinojo Noguera
11. Hug Tuyet Plans
12. Judit Muñoz Ribera
13. Guillem Pons Rulló
14. Maria Antònia Guixé Anglès
15. Laura Pueyo Bastida
16. Sara Vima Grau
17. Andreu Comas Gardner

Suplents
1. Marc Vizcano Pedro
2. Berta Francàs Guillen
3. Roser Obiols Ripoll
4. Guillem Canal Santaeulàlia
5. Sheila Martinez Carrillo
6. Francesc Ribera Toneu
7. Oriol Camps Cervera
8. Mònica Garcia Llorens
9. Ignasi Romero Herguedas
10. Anna Maria Guijarro Casas
Titulars
1. Juan José Olaya Ruiz
2. Rubén Pradas Blanco (Independent)
3. José María Vidal Martínez
4. Ma Del Mar Gutierrez Pérez
5. Mercedes Ruiz Narvaez
6. Vicente Marquez Valcarcel
7. Miguel Gorostiza Otero
8. Ma Jesus Forte Crespo
9. José Martinez Benito
10. Mónica Sanz Montero
11. Ramón Arcau Aurin
12. Zuleima Josefina Yepez Idrogo
13. Luís Javier Viñueles Sole
14. Dora Soria
15. Dennis Vidal Gutierrez
16. Francisco Javier Heredero Esteban
17. Herminia Sanauja Lopez (Independent)
Titulars
1. Jordi Sabata Freixa (Independent)
2. Marc Marginet Sensada (Independent)
3. Dolors Rial Clotet (Independent)
4. Ariadna Herrada Gost (Jxcat)
5. Vicenç Vegas Crespo (Jxcat)
6. Ferran Aymerich Torner (Jxcat)
7. Cesc Torrents Lapuerta (Independent)
8. Maria Àngels Guitart Guixer (Jxcat)
9. Elvi Mirayo Clotet (Independent)
10. Pau Bessa Caserras (Jxcat)
11. Dolors Rius Tarruella (Jxcat)
12. Ramon Caballé Planas (Jxcat)
13. Marina Riu Suades (Independent)
14. Lluís Camprubí Rota (Jxcat)
15. Mireia Vaz Bustos (Independent)
16. Georgina Casals Capdevila (Jxcat)
17. Soufiane El Allaoui Dhiman (Independent)

Suplents
1. Jordi Travé Muntada (Jxcat)
2. Maribel Iglesias Traserra (Jxcat)
3. Pep Pla Casadesús (Independent)
4. Joan Porta Casafont (Independent)
5. Núria Rigola Junoy (Independent)
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Berguedà