Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Begues

Resultats 2019 a Begues

Titulars
1. Benito Navarro Rebelles
2. Teresa Larraz Domenech
3. Manuel Elósegui Borrás
4. Angela Güell Trigueros (Independent)
5. José Luis Griñán Jiménez
6. Erika Dopico López
7. Pau Cosialls Massa (Independent)
8. Lorena Navarro Jiménez
9. Clemente Rosell Mullor (Independent)
10. Maria Teresa López Santana
11. José Antonio Vilarrasa Suñer (Independent)
12. Raquel Agustí Vendrell
13. José Miguel Herminio Jiménez Ortiz

Suplents
1. Maria Neus Jiménez Capellades
2. Alejandro Estruch Manjón
3. Mª Isabel Navarro Rebelles (Maribel)
Titulars
1. Jaume Olivella i Riba
2. Marta Roig i Segura
3. Jaume Cornelles i Buñuel (Jovent Republicà)
4. Lourdes Tenorio i Sánchez
5. Eduard Emeterio i Torroglosa
6. Adoración Roig i Segura (Doris)
7. Xavier Llopart i Freixas
8. Hèlia Seguí i Munté
9. Amadeu Solé i González
10. Maria Ferrer Navarro
11. Vicenç Martí Ollé
12. Mónica Pujol i García
13. Josep Atsuara i Soriano

Suplents
1. Yolanda Vázquez i Mercader
2. Thibault Edouard Poirier Barrera
3. Ester Gil i Ribera
4. Milena Novas Fernandez
5. Javier Valero i Ballesta
6. Aràlia Òdena Rabinad
7. Esther Flores i Martínez
8. Joaquim Novas Segarra
9. Rosa Buñuel i Magret
10. Jordi Reixach i Tarrides
Titulars
1. Maria Casadevall Munné
2. Emiliano Domínguez Gutierrez
3. Carina Calduch Gimenez
4. Abel Crespo Nomen
5. Antonia Moreno Escobar
6. David Hernandez Lucea
7. Maria Del Carmen Copado Almanza
8. Daniel Albarracin Gil
9. Júlia Bellver Gay
10. Adrià González Copado
11. Eva Beti Redrado
12. Joaquin Miguel Murillo Royo
13. Maria Flora Rey Teijeiro

Suplents
1. Marta Cervera Carbonell
2. Pau Martin Milà
3. Isabel Rigo Marsal
4. Marc Dominguez Moreno
5. Marina Clotet Vidal
Titulars
1. Maria Teresa Garcia Garcia
2. Jose Enrique Julia Garrabella
3. Manuel Hernandez Sanchez
4. Veronica Rocio Cotan Gauthier
5. Eduard Jarque Molias (Edu)
6. Claudia Scoponi Salas (Independent)
7. Jorge Velasco Romar
8. Cristina Sanchez Cueto
9. Francisco González Barguilla
10. Juan Jose Medina Miralles
11. Carlos Jarque Jarque
12. Lidia Escolano Soriano
13. Isabel Friedel Garcia (Independent)

Suplents
1. Joaquin De Antonio Pombo
Titulars
1. Guayarmina Saavedra Serrano
2. Pere Ventura Santiago
3. Ana Maria Ortega Hidalgo
4. Marc Guasch Griñó
5. Gemma Garcia Giménez
6. Mercè Miralles Conte
7. Jordi Vilanova Valero
8. Maria Jesús Cuñado Martinez
9. Juan Marin Rodriguez
10. Almudena Cano Rivas
11. Anna Castro Garcia
12. Jordi Milà Figueras
13. Ramon Guasch Viñas

Suplents
1. Maria Concepción Solé Cardona (Conchi)
2. Luis Jiméenez Mesa
3. Maria Rosa Cardenete Gago
4. Joan Giner Miguelez
Titulars
1. Maria Mercè Esteve Pi
2. Joan Molina Molina
3. Maria Gloria Llauradó Fornt
4. Jordi Montaña Serres (Toti)
5. Anna Maria Méndez Achell
6. Alfons Duran Martínez
7. Núria Parés Ral
8. Ramon Benaiges Grau
9. Ester Marcè Ibañez
10. Lluis Baró Bello (Independent)
11. Susagna Vera Ortigosa (Independent)
12. Enric Roca Petit
13. Ramon Barris Lurbe (Independent)

Suplents
1. Ramona Palau Pou
2. Jordi Brull Baiget
3. Irene Guevara Tarin
4. Marc Pedreño Marine
5. Rosa Maria Vendrell Agüero
6. Gerardo Gimenez Antolin
7. Mónica Cerdán Capdevila
8. Joan Serra Barceló (Independent)
9. Ester Agustí Aguilar
10. Jaume Petit Petit (Independent)
Titulars
1. Ana Zafra Garcia
2. Josefina Figueres Burgués
3. Fernando De Zuloaga Canet
4. Miguel Angel Prieto Cayón
5. Juan Vendrell Guijarro
6. Aurivan Vilela Fernandes
7. Eustaquio Márquez Carrasco
8. Gabriel Gómez Aguilera
9. Eduvigis Rosario Adames
10. Ramiro Pascual Miret
11. Adriana González Boya
12. Francisco Javier Núñez Aranda
13. Griselda Mont Sureda

Suplents
1. Salvador Aumedes Teres
Titulars
1. Sadurní Vendrell Masip
2. Consol Cantó Ramis
3. Gabriel Maturano Guijarro
4. Lola García Reina
5. Junior Durban Hernandez
6. Cristina Paulí Guiral
7. Jose Antonio Aragonés Gordillo
8. Yolanda Martorell Tutusaus
9. Miguel Ros Paucirerol
10. Ingrid Rabinad Batlle 11. Francesc Bascuñana Guinot
12. Maria Carmen Font Agüera
13. Jordi Vendrell Masip

Suplents
1. Montserrat Peropadre Marty
Titulars
1. Manuela Navarro Rodriguez (Independent)
2. Alfonso Manuel Perez Guerra
3. Antonio Cassany Ferrando
4. Victor Manuel Torralba Mendiola
5. Julia Rodriguez Llorente
6. Antonio Bellon Ramirez
7. Maria Jose Cortes Rueda
8. Gustavo Javier Jara Yanni
9. Maria Araceli Santos Olmedo (Independent)
10. Arturo Espuny Juarez
11. Esther Gonzalez Balot
12. Andres Galan Aguilar
13. Eduardo Rivero Santos (Independent)

Suplents
1. Juan Bautista Milian Mestre
Titulars
1. Andreu Azaustre López
2. Laia López Colom
3. Sergio Escobar Romano
4. Vanessa Martínez Barbero
5. Josep Fresno Bruach
6. Aina Carvajal Pérez
7. Cristian Ortiz Arenas
8. Isabel Álvarez Romero
9. Alberto Doblas Hernández
10. Jessica Priscilla Carvajal Delgadillo
11. Jose María Rubio Marín
12. Margarida Camprubí Vendrell
13. Walter Daniel Arauco Torrico
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Llobregat