regidor
30/09/2020
Substituirà Mariona Pascual i prendrà possessió en la propera sessió plenària
22/06/2020
Substitueix Xavier Plana que va presentar la seva renúncia el mes de març
20/12/2018
Ha pres possessió del seu càrrec en el ple celebrat aquesta nit passada
26/05/2017
Portava les regidories d'Esports i Espai Públic | el PDECat no ha anunciat el nom del seu substitut però tot apunta que serà Ernest Vilà
03/04/2017
El grup municipal Canvi, que ha destapat la irregularitat, va demanar la dimissió de Josep Guardi en el ple de dijous passat | ERC, soci de govern, va demanar a l'alcaldessa el cessament de Josep Guardi sota l'amenaça de trencar el Govern municipal | L'Ajuntament de Sant Antoni de Vilamajor reitera el seu compromís amb la transparència i la rendició de comptes
30/09/2016
Pren possessió animat a la gent a fer política abans de deixar-se-la fer
01/02/2016
Israel Sugranyes s'acomiada de l'Ajuntament amb fortes crítiques
29/01/2016
Jordi Pueyo ha fet pública una carta en la qual justifica noves tasques i reptes acadèmics i laborals
07/06/2015
Era el número tres de la llista i ha acceptat el càrrec després de la renúncia dels dos primers de la candidatura
29/01/2015
Substituirà Magalí Miracle que ha deixat la militància del PSC per ser la candidata d'ERC
29/12/2014
Forma part del Grup Municipal del GISP i substitueix José Luís Bosque
26/11/2014
L'edil del Grup Independet d'Urbanitzacions de Sant Pere (GISP) al·lega motius personals i de salut
05/11/2014
L'alcalde de Sant Celoni diu que aquesta setmana es reunirà amb ell per conèixer la seva predisposició per ocupar la vacant de l'exregidora
20/01/2014
Entre els signants hi ha tres regidors socialistes de l'Ajuntament de Sant Celoni. També hi ha signants de Santa Maria de Palautoredera, Llinars del Vallès i Hostalric.
29/11/2013
El regidor socialista de Sant Celoni cessat dels seus càrrecs afirma que les explicacions de l'alcalde el van deixar perplexe, sorprès, indefens i pressionat per dimitir
14/11/2013
Ocupa les carteres d'Educació, Esports i Joventut
22/03/2013
Ha pres possessió del seu càrrec en el ple municipal celebrat aquest dijous
23/10/2012
El regidor socialista substituirà Jordi Arenas, que ahir va presentar la seva renúncia per qüestions laborals i de país
22/10/2012
Argumenta que la decisió ha estat presa per motius laborals i per no estar d'acord amb la deriva actual de la direcció del PSC
26/07/2012
NacióGranollers.cat
PP, CiU i PSC eviten rebutjar les mesures de reducció de dèficit imposades pel govern espanyol
Pàgina 1 de 0