Ús de cookies
Nació Solsona utilitza cookies pròpies i de tercers per millorar l'experiència d'usuari, mostrar publicitat adaptada als vostres interessos i recollir dades amb l'objectiu d'analitzar l'audiència amb eines genèriques. Si continueu navegant pel web, entendrem que accepteu la nostra política de cookies. Accepto
Notícia en PDF
Notícia en PDF

Fase Comarcal de Natació

Febrer, març de 2017

, Solsonès| Actualitzat el 11/03/2017 a les 08:43h

Al llarg dels mesos de febrer i març s’ha disputat la Fase Comarcal de Natació dels Jocs Esportius Escolars de Catalunya, Curs 2016/17. El Centre d’Esport i Salut Espaigua i el Consell Esportiu del Solsonès n’han estat els organitzadors. Molts d’ells s’han pogut classificar per la trobada territorial que es disputarà el proper dissabte, 18 de març a la piscina del Col·legi Episcopal de Lleida

Es va disputar el campionat de les categories benjamina, alevina, infantil i cadets i, els primers classificats van ésser:
Tot seguit en podeu observar els podis per categories i estils
   
25 m esquena benjamí f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
KRAVETS, EVA    12/12/2008    00'-27''-00
MOLINER MONTANER, JULIA    14/07/2007    00'-27''-71
GARRIGA VILADRICH, MARIA    12/06/2008    00'-29''-25
JOUNOU GARRIGA, LAIA    14/05/2008    00'-30''-15
PELEGRINA GANGOLELLS, ERICA    24/09/2008    00'-30''-22
VALERO FONT, MAR    04/03/2007    00'-30''-79
RODRIGUEZ VILADRICH, LAIA    01/01/2008    00'-32''-78
ROSALES GARRIGA, GRETA    25/11/2007    00'-32''-84
SALAS RIBALTA, MARTINA    01/07/2008    00'-32''-84
MOICEANU, PATRICIA GABRIELA    27/07/2008    00'-32''-85
PUJOL MOLINS, NURIA    27/10/2008    00'-33''-32
CAMPUS DIAZ, IRINA    22/07/2008    00'-33''-78
PALLARES GRAU, ARES    18/02/2008    00'-34''-62
CARRERA JOUNOU, BRUNA    05/05/2008    00'-35''-19
SANCHEZ PUIGPINOS, ARIADNA    28/12/2007    00'-35''-44
PLANES TRISTANY, BERTA    11/12/2007    00'-36''-06
BAJONA GOGANCEA, DELIA    12/08/2008    00'-36''-28
TORRUELLA NOSAS, MARIONA    25/12/2008    00'-36''-84
QUESADA SALA, MARIA    07/11/2007    00'-39''-19
SOLE ROMERO, LAURA    30/04/2008    00'-44''-31
CABALLOL COLILLES, IVETTE    27/10/2008    00'-47''-25

50 m esquena aleví f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
BONVEHI TESTAGORDA, CLAUDIA    14/10/2005    00'-48''-89
ROVIRA D'AMORE, DANIELA    10/10/2005    00'-49''-05
NAVIO MONTANER, LAURA    04/03/2005    00'-49''-72
JUAREZ GRANADOS, LARA    05/04/2005    00'-51''-30
VILLARO MARTIN, LAIA    08/02/2005    00'-51''-43
BONVEHI TESTAGORDA, CLARA    14/10/2005    00'-51''-77
FERREIRO FERNANDES, MORGANE    25/07/2005    00'-52''-22
SOLANO KOUA, SONIA    25/04/2005    00'-52''-67
ALTARRIBA BRICHS, PAULA    05/04/2006    00'-53''-30
ARIZA JORDAN, PAULA    08/04/2005    00'-54''-32
VILADRICH SARRI, ARIADNA    06/03/2006    00'-55''-30
PLANES TRISTANY, PAULA    19/03/2006    00'-55''-90
ALBETS PALLARES, BERTA    28/10/2005    00'-56''-45
CAMARERO SANTAEULARIA, MARTINA    26/08/2005    00'-57''-68
DURO LLENA, JUDIT    02/08/2005    00'-58''-78
GALERA ESTER, NURIA    30/08/2005    00'-59''-21
ALPAÑEZ CARLAN, MARINA DENISA    21/12/2006    01'-00''-10
PIJUAN SERRA, ABRIL    03/02/2006    01'-00''-90
PAZ MANGAS, MARIA    01/01/2006    01'-01''-16
RUIZ SEGUES, NOELIA    20/04/2006    01'-02''-25
MORENO SALA, NURIA    20/12/2005    01'-02''-65
BONVEHI TESTAGORDA, JÚLIA    05/11/2006    01'-05''-70
CASAFONT FABREGAS, PAULA    03/05/2005    01'-08''-68
RIERA ANGUERA, ROSA    05/12/2006    01'-13''-44
LLEONART MELERO, LIDIA    03/11/2006    01'-13''-90
LENCINAS FERNANDEZ, NATALIA    26/10/2006    01'-21''-62

100 m esquena infantil f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
SOLE MANENT, ANNA    01/03/2004    01'-41''-71
NOVAS PELEGRINA, ANNA    28/02/2004    01'-43''-05
SALAS RIBALTA, JOANA    21/07/2004    01'-43''-85
SANDOVAL ARIZA, JULIA    14/08/2004    01'-52''-72
GONZALEZ VILASECA, ANDREA    06/10/2003    01'-54''-57
LLEONART MELERO, CLAUDIA    02/01/2003    01'-55''-34
ROVIRA D'AMORE, LAURA    28/01/2003    01'-57''-94
TORRABADELLA BOLLO, ANNA    24/12/2003    02'-00''-10
SETO MORROW, JOANNA    13/06/2004    02'-04''-49
FLOTATS BOIX, ADAIA    21/12/2004    02'-07''-13
NOVELLES PACHECO, MARIA    13/04/2004    02'-08''-00
VILASECA SALA, LAIA    09/05/2004    02'-13''-19
VILASECA SALA, AINA    09/05/2004    02'-16''-74
CARO ALBA, JULIA    21/06/2003    02'-19''-75

100 m esquena cadet f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
PLA SUNYER, AINA    04/04/2002    01'-34''-65
ALBETS MITJANETA, ANNA    06/03/2001    01'-46''-10
BAJONA PINHEIRO, MARTA    06/03/2001    01'-47''-66
CAMARERO SANTAEULARIA, PAT    20/07/2001    01'-48''-90
GRANADOS DELGADO, CLAUDIA    30/01/2002    02'-24''-69

100 m esquena juvenil f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
ALGUE GARRIGA, LAURA    10/03/2000    01'-34''-20
CASAFONT MALE, ANNA    29/01/2000    01'-36''-39
CLOTET CAMPS, LAURA    04/11/2000    01'-51''-00

25 m braça benjamí f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
VALERO FONT, MAR    04/03/2007    00'-27''-60
CANAL VILASECA, ASTRID    08/04/2007    00'-28''-37
MOLINER MONTANER, JULIA    14/07/2007    00'-29''-27
PLANES TRISTANY, BERTA    11/12/2007    00'-32''-25
CARRERA JOUNOU, BRUNA    05/05/2008    00'-33''-15
KRAVETS, EVA    12/12/2008    00'-33''-32
SALAS RIBALTA, MARTINA    01/07/2008    00'-33''-83
RODRIGUEZ VILADRICH, LAIA    01/01/2008    00'-33''-90
ROSALES GARRIGA, GRETA    25/11/2007    00'-34''-43
PALLARES GRAU, ARES    18/02/2008    00'-34''-98
MUNTADA VILASECA, CARLA    13/10/2008    00'-35''-42
JOUNOU GARRIGA, LAIA    14/05/2008    00'-36''-47
PADILLA ARIZA, NORA    27/01/2008    00'-37''-02
SOLE ROMERO, LAURA    30/04/2008    00'-37''-18
BAJONA GOGANCEA, DELIA    12/08/2008    00'-37''-34
QUESADA SALA, MARIA    07/11/2007    00'-37''-44
GARRIGA VILADRICH, MARIA    12/06/2008    00'-37''-65
PELEGRINA GANGOLELLS, ERICA    24/09/2008    00'-37''-92
MOICEANU, PATRICIA GABRIELA    27/07/2008    00'-38''-72
CAMPUS DIAZ, IRINA    22/07/2008    00'-39''-18
PUJOL MOLINS, NURIA    27/10/2008    00'-40''-33
CABALLOL COLILLES, IVETTE    27/10/2008    00'-43''-09
SANCHEZ PUIGPINOS, ARIADNA    28/12/2007    00'-43''-38
TORRUELLA NOSAS, MARIONA    25/12/2008    00'-52''-34

50 m braça aleví f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
VILADRICH SARRI, ARIADNA    06/03/2006    00'-48''-40
JUAREZ GRANADOS, LARA    05/04/2005    00'-49''-80
ALTARRIBA BRICHS, PAULA    05/04/2006    00'-49''-85
VILLARO MARTIN, LAIA    08/02/2005    00'-50''-43
ROVIRA D'AMORE, DANIELA    10/10/2005    00'-50''-78
ARIZA JORDAN, PAULA    08/04/2005    00'-52''-49
NAVIO MONTANER, LAURA    04/03/2005    00'-54''-55
BONVEHI TESTAGORDA, CLAUDIA    14/10/2005    00'-55''-34
CAMARERO SANTAEULARIA, MARTINA    26/08/2005    00'-55''-37
FERREIRO FERNANDES, MORGANE    25/07/2005    00'-57''-17
SOLANO KOUA, SONIA    25/04/2005    00'-58''-78
LENCINAS FERNANDEZ, NATALIA    26/10/2006    00'-58''-80
BONVEHI TESTAGORDA, CLARA    14/10/2005    00'-59''-03
PLANES TRISTANY, PAULA    19/03/2006    00'-59''-30
BONVEHI TESTAGORDA, JÚLIA    05/11/2006    00'-59''-80
PAZ MANGAS, MARIA    01/01/2006    01'-01''-20
PIJUAN SERRA, ABRIL    03/02/2006    01'-01''-30
PUJOL AUGUETS, GAL·LA    27/06/2005    01'-01''-75
ALBETS PALLARES, BERTA    28/10/2005    01'-02''-19
RUIZ SEGUES, NOELIA    20/04/2006    01'-04''-60
CASAFONT FABREGAS, PAULA    03/05/2005    01'-05''-91
RIERA ANGUERA, ROSA    05/12/2006    01'-07''-50
DURO LLENA, JUDIT    02/08/2005    01'-08''-68
ALPAÑEZ CARLAN, MARINA DENISA    21/12/2006    01'-08''-81
GALERA ESTER, NURIA    30/08/2005    01'-09''-88
LLEONART MELERO, LIDIA    03/11/2006    01'-12''-18
CARDONA SOLE, MERCE    04/01/2006    01'-13''-22
BONVEHI GASPA, MARINA    14/08/2006    01'-19''-00
TEODOVICH VACA, GRECIA    17/04/2005    01'-21''-80

100 m braça infantil f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
SALAS RIBALTA, JOANA    21/07/2004    01'-43''-10
SANDOVAL ARIZA, JULIA    14/08/2004    01'-50''-86
VILASECA SALA, LAIA    09/05/2004    01'-53''-10
NOVAS PELEGRINA, ANNA    28/02/2004    01'-54''-62
FLOTATS BOIX, ADAIA    21/12/2004    01'-59''-20
NOVELLES PACHECO, MARIA    13/04/2004    01'-59''-20
TORRABADELLA BOLLO, ANNA    24/12/2003    02'-01''-66
GONZALEZ VILASECA, ANDREA    06/10/2003    02'-02''-46
VILASECA SALA, AINA    09/05/2004    02'-06''-25
LLEONART MELERO, CLAUDIA    02/01/2003    02'-08''-43
SOLE MANENT, ANNA    01/03/2004    02'-09''-57
SETO MORROW, JOANNA    13/06/2004    02'-10''-45   
BURES BAIGET, NURIA    23/08/2003    02'-11''-07
BURES BAIGET, MERCE    23/08/2003    02'-11''-97
ROVIRA D'AMORE, LAURA    28/01/2003    02'-21''-88

100 m braça cadet f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
PLA SUNYER, AINA    04/04/2002    01'-35''-68
CAMARERO SANTAEULARIA, PAT    20/07/2001    01'-39''-22
BAJONA PINHEIRO, MARTA    06/03/2001    01'-45''-09
DURO DIAZ, LAURA    27/03/2001    01'-49''-00
ALBETS MITJANETA, ANNA    06/03/2001    01'-54''-36
CABRERA GARCIA, EMMA    30/03/2001    01'-57''-35
GRANADOS DELGADO, CLAUDIA    30/01/2002    02'-19''-66

100 m braça juvenil f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
ALGUE GARRIGA, LAURA    10/03/2000    01'-35''-20
SFARLEA, ANDREA    01/12/2000    01'-39''-72
CASAFONT MALE, ANNA    29/01/2000    01'-44''-18
MONTRAVETA CLOTET, ESTHER    02/03/2000    02'-05''-31

25 m papallona benjamí f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
VALERO FONT, MAR    04/03/2007    00'-30''-00
MOLINER MONTANER, JULIA    14/07/2007    00'-30''-02
SALAS RIBALTA, MARTINA    01/07/2008    00'-31''-49
CAMPUS DIAZ, IRINA    22/07/2008    00'-33''-56
CARRERA JOUNOU, BRUNA    05/05/2008    00'-34''-44
GARRIGA VILADRICH, MARIA    12/06/2008    00'-35''-21
MOICEANU, PATRICIA GABRIELA    27/07/2008    00'-35''-57
ROSALES GARRIGA, GRETA    25/11/2007    00'-36''-16
JOUNOU GARRIGA, LAIA    14/05/2008    00'-37''-41
PLANES TRISTANY, BERTA    11/12/2007    00'-37''-69
BAJONA GOGANCEA, DELIA    12/08/2008    00'-38''-53
PELEGRINA GANGOLELLS, ERICA    24/09/2008    00'-38''-79
KRAVETS, EVA    12/12/2008    00'-39''-64
PUJOL MOLINS, NURIA    27/10/2008    00'-40''-69
RODRIGUEZ VILADRICH, LAIA    01/01/2008    00'-41''-44
SOLE ROMERO, LAURA    30/04/2008    00'-41''-81
SANCHEZ PUIGPINOS, ARIADNA    28/12/2007    00'-41''-94
PALLARES GRAU, ARES    18/02/2008    00'-42''-41
QUESADA SALA, MARIA    07/11/2007    00'-42''-66
CABALLOL COLILLES, IVETTE    27/10/2008    00'-52''-22
TORRUELLA NOSAS, MARIONA    25/12/2008    01'-02''-69

50 m papallona aleví f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
ROVIRA D'AMORE, DANIELA    10/10/2005    00'-49''-30
VILLARO MARTIN, LAIA    08/02/2005    00'-50''-25
ALTARRIBA BRICHS, PAULA    05/04/2006    00'-52''-20
ARIZA JORDAN, PAULA    08/04/2005    00'-52''-27
BONVEHI TESTAGORDA, CLAUDIA    14/10/2005    00'-52''-75
JUAREZ GRANADOS, LARA    05/04/2005    00'-52''-77
NAVIO MONTANER, LAURA    04/03/2005    00'-53''-23
FERREIRO FERNANDES, MORGANE    25/07/2005    00'-54''-31
VILADRICH SARRI, ARIADNA    06/03/2006    00'-55''-25
ALBETS PALLARES, BERTA    28/10/2005    00'-55''-40
SOLANO KOUA, SONIA    25/04/2005    00'-55''-53
CAMARERO SANTAEULARIA, MARTINA    26/08/2005    00'-58''-05
PLANES TRISTANY, PAULA    19/03/2006    00'-59''-30
BONVEHI TESTAGORDA, CLARA    14/10/2005    00'-59''-60
RUIZ SEGUES, NOELIA    20/04/2006    01'-01''-50
ALPAÑEZ CARLAN, MARINA DENISA    21/12/2006    01'-04''-50
PIJUAN SERRA, ABRIL    03/02/2006    01'-06''-03
LENCINAS FERNANDEZ, NATALIA    26/10/2006    01'-10''-30
GALERA ESTER, NURIA    30/08/2005    01'-10''-90
CASAFONT FABREGAS, PAULA    03/05/2005    01'-10''-90
DURO LLENA, JUDIT    02/08/2005    01'-12''-41
BONVEHI TESTAGORDA, JÚLIA    05/11/2006    01'-12''-68
PAZ MANGAS, MARIA    01/01/2006    01'-13''-44
LLEONART MELERO, LIDIA    03/11/2006    01'-81''-9

   100 m papallona infantil f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
NOVAS PELEGRINA, ANNA    28/02/2004    01'-44''-10
SALAS RIBALTA, JOANA    21/07/2004    01'-50''-16
GONZALEZ VILASECA, ANDREA    06/10/2003    01'-52''-47
LLEONART MELERO, CLAUDIA    02/01/2003    01'-52''-50
VILASECA SALA, LAIA    09/05/2004    02'-00''-06
ROVIRA D'AMORE, LAURA    28/01/2003    02'-01''-47
SOLE MANENT, ANNA    01/03/2004    02'-03''-38
NOVELLES PACHECO, MARIA    13/04/2004    02'-07''-20
FLOTATS BOIX, ADAIA    21/12/2004    02'-07''-30
TORRABADELLA BOLLO, ANNA    24/12/2003    02'-07''-90
SANDOVAL ARIZA, JULIA    14/08/2004    02'-09''-15
CARO ALBA, JULIA    21/06/2003    02'-23''-81

100 m papallona cadet f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
PLA SUNYER, AINA    04/04/2002    01'-35''-09
BAJONA PINHEIRO, MARTA    06/03/2001    01'-46''-84
CAMARERO SANTAEULARIA, PAT    20/07/2001    01'-55''-85
DURO DIAZ, LAURA    27/03/2001    01'-57''-97
GRANADOS DELGADO, CLAUDIA    30/01/2002    02'-18''-75

100 m papallona juvenil f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
ALGUE GARRIGA, LAURA    10/03/2000    01'-34''-79
CASAFONT MALE, ANNA    29/01/2000    01'-34''-79
CLOTET CAMPS, LAURA    04/11/2000    01'-53''-03

25 m crol benjamí f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
CANAL VILASECA, ASTRID    08/04/2007    00'-21''-65
VALERO FONT, MAR    04/03/2007    00'-23''-22
CAMPUS DIAZ, IRINA    22/07/2008    00'-23''-65
MOLINER MONTANER, JULIA    14/07/2007    00'-23''-83
CARRERA JOUNOU, BRUNA    05/05/2008    00'-25''-32
PALLARES GRAU, ARES    18/02/2008    00'-26''-37
PELEGRINA GANGOLELLS, ERICA    24/09/2008    00'-27''-03
GARRIGA VILADRICH, MARIA    12/06/2008    00'-27''-22
SALAS RIBALTA, MARTINA    01/07/2008    00'-27''-27
MOICEANU, PATRICIA GABRIELA    27/07/2008    00'-27''-28
RODRIGUEZ VILADRICH, LAIA    01/01/2008    00'-27''-79
JOUNOU GARRIGA, LAIA    14/05/2008    00'-28''-02
BAJONA GOGANCEA, DELIA    12/08/2008    00'-28''-41
PLANES TRISTANY, BERTA    11/12/2007    00'-29''-78
ROSALES GARRIGA, GRETA    25/11/2007    00'-29''-91
KRAVETS, EVA    12/12/2008    00'-30''-78
QUESADA SALA, MARIA    07/11/2007    00'-31''-59
PADILLA ARIZA, NORA    27/01/2008    00'-31''-62
SANCHEZ PUIGPINOS, ARIADNA    28/12/2007    00'-32''-00
SOLE ROMERO, LAURA    30/04/2008    00'-32''-99
MUNTADA VILASECA, CARLA    13/10/2008    00'-34''-95
PUJOL MOLINS, NURIA    27/10/2008    00'-35''-84
TORRUELLA NOSAS, MARIONA    25/12/2008    00'-36''-24
CABALLOL COLILLES, IVETTE    27/10/2008    00'-39''-21

    50 m crol aleví f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
NAVIO MONTANER, LAURA    04/03/2005    00'-37''-49
BONVEHI TESTAGORDA, CLAUDIA    14/10/2005    00'-38''-61
ALTARRIBA BRICHS, PAULA    05/04/2006    00'-39''-20
ROVIRA D'AMORE, DANIELA    10/10/2005    00'-39''-29
FERREIRO FERNANDES, MORGANE    25/07/2005    00'-40''-40
VILLARO MARTIN, LAIA    08/02/2005    00'-40''-67
JUAREZ GRANADOS, LARA    05/04/2005    00'-42''-46
BONVEHI TESTAGORDA, CLARA    14/10/2005    00'-43''-52
ARIZA JORDAN, PAULA    08/04/2005    00'-43''-67
VILADRICH SARRI, ARIADNA    06/03/2006    00'-43''-88
MORENO SALA, NURIA    20/12/2005    00'-46''-24
PLANES TRISTANY, PAULA    19/03/2006    00'-46''-40
SOLANO KOUA, SONIA    25/04/2005    00'-47''-41
RUIZ SEGUES, NOELIA    20/04/2006    00'-47''-59
PIJUAN SERRA, ABRIL    03/02/2006    00'-48''-08
PUJOL AUGUETS, GAL·LA    27/06/2005    00'-49''-72
CAMARERO SANTAEULARIA, MARTINA    26/08/2005    00'-49''-94
PAZ MANGAS, MARIA    01/01/2006    00'-51''-20
CASAFONT FABREGAS, PAULA    03/05/2005    00'-52''-90
DURO LLENA, JUDIT    02/08/2005    00'-53''-22
LENCINAS FERNANDEZ, NATALIA    26/10/2006    00'-53''-34
ALBETS PALLARES, BERTA    28/10/2005    00'-53''-80
GALERA ESTER, NURIA    30/08/2005    00'-54''-49
BONVEHI TESTAGORDA, JÚLIA    05/11/2006    00'-54''-87
CARDONA SOLE, MERCE    04/01/2006    00'-59''-69
RIERA ANGUERA, ROSA    05/12/2006    01'-00''-25
BONVEHI GASPA, MARINA    14/08/2006    01'-04''-50
TEODOVICH VACA, GRECIA    17/04/2005    01'-10''-57
ALPAÑEZ CARLAN, MARINA DENISA    21/12/2006    01'-53''-66

    100 m crol infantil f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
NOVAS PELEGRINA, ANNA    28/02/2004    01'-24''-39
SALAS RIBALTA, JOANA    21/07/2004    01'-29''-13
SETO MORROW, JOANNA    13/06/2004    01'-33''-30
GONZALEZ VILASECA, ANDREA    06/10/2003    01'-33''-91
LLEONART MELERO, CLAUDIA    02/01/2003    01'-34''-36
ROVIRA D'AMORE, LAURA    28/01/2003    01'-34''-94
FLOTATS BOIX, ADAIA    21/12/2004    01'-36''-20
SANDOVAL ARIZA, JULIA    14/08/2004    01'-36''-90
TORRABADELLA BOLLO, ANNA    24/12/2003    01'-37''-63
SOLE MANENT, ANNA    01/03/2004    01'-40''-95
VILASECA SALA, LAIA    09/05/2004    01'-41''-25
BURES BAIGET, MERCE    23/08/2003    01'-48''-16
VILASECA SALA, AINA    09/05/2004    01'-49''-95
NOVELLES PACHECO, MARIA    13/04/2004    01'-52''-10
BURES BAIGET, NURIA    23/08/2003    01'-59''-65
HENESTROSA MARTINEZ, ANNA    09/12/2004    02'-27''-00

100 m crol cadet f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
PLA SUNYER, AINA    04/04/2002    01'-22''-22
ALBETS MITJANETA, ANNA    06/03/2001    01'-30''-00
BAJONA PINHEIRO, MARTA    06/03/2001    01'-31''-53
CAMARERO SANTAEULARIA, PAT    20/07/2001    01'-31''-75
DURO DIAZ, LAURA    27/03/2001    01'-37''-86
CABRERA GARCIA, EMMA    30/03/2001    01'-43''-11
GRANADOS DELGADO, CLAUDIA    30/01/2002    01'-46''-10

100 m crol juvenil f.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
SFARLEA, ANDREA    01/12/2000    01'-20''-85
CASAFONT MALE, ANNA    29/01/2000    01'-21''-30
ALGUE GARRIGA, LAURA    10/03/2000    01'-22''-30
MONTRAVETA CLOTET, ESTHER    02/03/2000    01'-31''-93
CLOTET CAMPS, LAURA    04/11/2000    01'-38''-34

25 m esquena benjamí m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
SANCES MAS, GUILLEM    22/05/2007    00'-27''-22
SERRA BAUTISTA, ANIOL    20/08/2007    00'-28''-94
CABALLOL PRAT, BIEL    24/01/2007    00'-29''-31
MONTAÑA OLIVA, ROC    07/09/2008    00'-29''-50
TRAVESET ARMENGOL, ORIOL    31/12/2007    00'-29''-72
SERRA SEGUES, MAX    19/01/2007    00'-29''-90
TRAVESET ARMENGOL, PAU    31/12/2007    00'-30''-09
VILADRICH BONET, MARC    27/09/2008    00'-30''-29
SALA SANTAULARIA, ARNAU    19/01/2008    00'-30''-63
ESPUGA MORENO, JAN    10/11/2008    00'-32''-07
NAVARRO CASTANEDA, ARNAU    14/08/2007    00'-32''-3
MOLINS CAMARASA, PAU    22/05/2007    00'-33''-34
PUJOL GUALDO, LLUIS    12/01/2007    00'-34''-21
MAS CASES, ARNAU    04/10/2007    00'-34''-35
MAS CASES, JORDI    04/10/2007    00'-34''-62
VALERO FONT, ANDREU    07/05/2008    00'-34''-75
PISA FLOTATS, IU    01/01/2007    00'-35''-32
CASAFONT GUILANYA, ELOI    16/06/2008    00'-35''-44
CABRERA GARCIA, ALEX    21/06/2007    00'-36''-57
JOVAL VILANOVA, JOAN    15/09/2007    00'-36''-64
CASAFONT GUILANYA, BERNAT    16/06/2008    00'-37''-13
MONTANER CASAFONT, GUILLEM    24/03/2008    00'-37''-31
SERRA CASANOVAS, MARTI    19/02/2008    00'-37''-59
CAMPUS DIAZ, PAU    22/07/2008    00'-39''-00
NAVARRO MANZANERO, NIL    13/02/2007    00'-39''-03
GONZALEZ BURAYA, ENRIQUE    05/06/2008    00'-39''-13
GANGOLELLS MALDONADO, JAN    11/01/2008    00'-39''-15
CODINA ARMENGOL, ADAM    03/01/2008    00'-39''-16
GUITART DONOSO, LLUC    03/03/2007    00'-39''-47
BERTOLIN ROVIRA, PERE    09/01/2008    00'-40''-28
MUXI CASAS, NOEMI    21/08/2007    00'-41''-97
CLOTET CAMPS, DAVID    22/11/2007    00'-58''-99
ABAL MALDONADO, OLIVER    02/04/2008    00'-59''-93
ANTAS PETRUT, DELMIRO    09/09/2007    01'-03''-28
MONTANYA NOVAS, JORDI    27/09/2008    01'-06''-59

50 m esquena aleví m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
CARRERA JOUNOU, BERNAT    15/04/2005    00'-48''-35
FEIXAS VILA, CARLES    04/04/2005    00'-52''-91
COLELL PACHECO, POL    10/03/2005    00'-53''-32
FONT GUIMERA, ROC    24/02/2006    00'-54''-59
OLIVA CABRERA, ALBERT    14/12/2006    00'-57''-99
PONS CASAS, ALBERT    04/10/2006    00'-58''-40
VAZQUEZ MAESO, PABLO    10/03/2005    00'-58''-83
VILLERO PLA, MANEL    16/06/2006    01'-00''-47
ALTARRIBA RAMELLS, ALBERT    20/08/2005    01'-01''-65
CAMPUS DIAZ, MARC    25/01/2006    01'-02''-93
GIMENO RIU, JOAN    02/12/2006    01'-02''-94
SERRA GARCIA, PAU    26/03/2006    01'-03''-84
BAJONA FORNELL, ROGER    12/06/2005    01'-03''-84
QUEVEDO RICART, LAU    10/02/2005    01'-03''-88
RODRIGUEZ VILADRICH, GERARD    04/01/2005    01'-03''-90
SUBIRA GILIBETS, PAU    28/03/2005    01'-04''-50
COLL RODRIGUEZ, JOSEP    03/01/2006    01'-11''-91
MONTANER CASAFONT, MARCEL    21/06/2005    01'-12''-41
BORDETAS GONZALO, JESUS    30/01/2006    01'-14''-47
SORIN VIJLAR, PATRICK    14/11/2006    01'-17''-16
JANE JOLONCH, LLUC    11/01/2006    01'-21''-16

100 m esquena infantil m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
VILADRICH SARRI, ALEIX    28/04/2003    01'-44''-97
SANCES MAS, ANDREU    11/03/2004    01'-45''-50
VILAR ALSINA, TONI    20/07/2004    01'-45''-92
SERRA FRAUCA, POL    11/05/2004    01'-50''-90
CASAS RIU, GUILLEM    11/10/2004    02'-16''-47

100 m esquena cadet m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
ARIZA JORDAN, MARC    17/04/2002    01'-24''-78
SALA REIG, ALEX    17/01/2001    01'-33''-81
MASSANA GONZALEZ, ARNAU    20/08/2001    01'-37''-50
SARRI TESTAGORDA, GUILLEM    19/10/2001    01'-38''-10
OLLE GARCIA, MARC    24/04/2002    01'-49''-60
VILASECA SALA, PAU    24/10/2001    01'-55''-75
SERRA VILASECA, JOAN    05/09/2002    01'-58''-90

    100 m esquena juvenil m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
RODRIGUEZ GONZALEZ, ARNAU    30/06/2000    01'-18''-30
SALA SANTAULARIA, ARNAU    11/06/2000    01'-21''-78
SALA SANTAULARIA, FERRAN    11/06/2000    01'-24''-78

25 m braça benjamí m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
MAS CASES, JORDI    04/10/2007    00'-27''-03
PISA FLOTATS, IU    01/01/2007    00'-27''-94
CABALLOL PRAT, BIEL    24/01/2007    00'-30''-03
PUJOL GUALDO, LLUIS    12/01/2007    00'-30''-25
TRAVESET ARMENGOL, ORIOL    31/12/2007    00'-30''-34
TRAVESET ARMENGOL, PAU    31/12/2007    00'-31''-75
SERRAHIMA CIURO, ANDREU    03/10/2008    00'-31''-84
VILADRICH BONET, MARC    27/09/2008    00'-32''-47
VALERO FONT, ANDREU    07/05/2008    00'-33''-31
GUITART DONOSO, LLUC    03/03/2007    00'-33''-39
FONT GUIMERA, BIEL    23/09/2008    00'-33''-78
SERRA BAUTISTA, ANIOL    20/08/2007    00'-33''-97
NAVARRO MANZANERO, NIL    13/02/2007    00'-33''-97
MUXI CASAS, NOEMI    21/08/2007    00'-34''-19
SERRA SEGUES, MAX    19/01/2007    00'-34''-27
JOVAL VILANOVA, JOAN    15/09/2007    00'-34''-42
CABRERA GARCIA, ALEX    21/06/2007    00'-34''-59
SANCES MAS, GUILLEM    22/05/2007    00'-35''-25
GARCIA PALLARES, MARÇAL    25/07/2008    00'-35''-50
CODINA ARMENGOL, ADAM    03/01/2008    00'-35''-62
ESPUGA MORENO, JAN    10/11/2008    00'-35''-62
MOLINS CAMARASA, PAU    22/05/2007    00'-35''-78
MAS CASES, ARNAU    04/10/2007    00'-37''-32
BERTOLIN ROVIRA, PERE    09/01/2008    00'-37''-40
CAMPUS DIAZ, PAU    22/07/2008    00'-38''-91
SALA SANTAULARIA, ARNAU    19/01/2008    00'-38''-91
CASAFONT GUILANYA, ELOI    16/06/2008    00'-41''-15
ANTAS PETRUT, DELMIRO    09/09/2007    00'-41''-26
CLOTET CAMPS, DAVID    22/11/2007    00'-43''-03
GONZALEZ BURAYA, ENRIQUE    05/06/2008    00'-45''-09
SERRA CASANOVAS, MARTI    19/02/2008    00'-46''-46
GANGOLELLS MALDONADO, JAN    11/01/2008    00'-47''-25
ABAL MALDONADO, OLIVER    02/04/2008    00'-55''-60
MONTANYA NOVAS, JORDI    27/09/2008    01'-03''-74

50 m braça aleví m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
CARRERA JOUNOU, BERNAT    15/04/2005    00'-52''-21
BAJONA FORNELL, ROGER    12/06/2005    00'-54''-94
COLELL PACHECO, POL    10/03/2005    00'-56''-12
OLIVA CABRERA, ALBERT    14/12/2006    00'-58''-59
FONT GUIMERA, ROC    24/02/2006    00'-59''-85
VAZQUEZ MAESO, PABLO    10/03/2005    01'-01''-53
FEIXAS VILA, CARLES    04/04/2005    01'-02''-18
SERRA GARCIA, PAU    26/03/2006    01'-04''-06
CAMPUS DIAZ, MARC    25/01/2006    01'-04''-09
JANE JOLONCH, LLUC    11/01/2006    01'-05''-50
GIMENO RIU, JOAN    02/12/2006    01'-05''-91
VILLERO PLA, MANEL    16/06/2006    01'-06''-43
PONS CASAS, ALBERT    04/10/2006    01'-06''-62
PONS CASAS, JOAN    14/05/2005    01'-07''-28
SUBIRA GILIBETS, PAU    28/03/2005    01'-10''-24
RODRIGUEZ VILADRICH, GERARD    04/01/2005    01'-10''-60
QUEVEDO RICART, LAU    10/02/2005    01'-12''-38
COLL RODRIGUEZ, JOSEP    03/01/2006    01'-13''-10
MONTANER CASAFONT, MARCEL    21/06/2005    01'-15''-00
SORIN VIJLAR, PATRICK    14/11/2006    01'-20''-84
BORDETAS GONZALO, JESUS    30/01/2006    01'-21''-46

100 m braça infantil m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
SERRA FRAUCA, POL    11/05/2004    01'-44''-78
VILADRICH SARRI, ALEIX    28/04/2003    01'-51''-34
SANCES MAS, ANDREU    11/03/2004    01'-54''-20
VILAR ALSINA, TONI    20/07/2004    01'-57''-47
CASAS RIU, GUILLEM    11/10/2004    02'-09''-62

100 m braça cadet m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
ARIZA JORDAN, MARC    17/04/2002    01'-32''-73
SALA REIG, ALEX    17/01/2001    01'-36''-81
MASSANA GONZALEZ, ARNAU    20/08/2001    01'-37''-84
OLLE GARCIA, MARC    24/04/2002    01'-54''-81
SARRI TESTAGORDA, GUILLEM    19/10/2001    01'-59''-34
VILASECA SALA, PAU    24/10/2001    02'-05''-38

    100 m braça juvenil m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
SALA SANTAULARIA, ARNAU    11/06/2000    01'-34''-65
RODRIGUEZ GONZALEZ, ARNAU    30/06/2000    01'-36''-99
SALA SANTAULARIA, FERRAN    11/06/2000    01'-39''-47

25 m papallona benjamí m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
MAS CASES, JORDI    04/10/2007    00'-29''-28
TRAVESET ARMENGOL, PAU    31/12/2007    00'-29''-97
SERRA SEGUES, MAX    19/01/2007    00'-30''-37
CABALLOL PRAT, BIEL    24/01/2007    00'-30''-66
MAS CASES, ARNAU    04/10/2007    00'-31''-12
PISA FLOTATS, IU    01/01/2007    00'-31''-14
GUITART DONOSO, LLUC    03/03/2007    00'-31''-75
PUJOL GUALDO, LLUIS    12/01/2007    00'-32''-13
VILADRICH BONET, MARC    27/09/2008    00'-33''-38
VALERO FONT, ANDREU    07/05/2008    00'-33''-78
ESPUGA MORENO, JAN    10/11/2008    00'-34''-00
TRAVESET ARMENGOL, ORIOL    31/12/2007    00'-34''-47
SERRA BAUTISTA, ANIOL    20/08/2007    00'-34''-72
CODINA ARMENGOL, ADAM    03/01/2008    00'-35''-53
CABRERA GARCIA, ALEX    21/06/2007    00'-36''-46
JOVAL VILANOVA, JOAN    15/09/2007    00'-36''-83
SANCES MAS, GUILLEM    22/05/2007    00'-36''-87
NAVARRO MANZANERO, NIL    13/02/2007    00'-37''-37
SALA SANTAULARIA, ARNAU    19/01/2008    00'-37''-72
CAMPUS DIAZ, PAU    22/07/2008    00'-38''-50
MOLINS CAMARASA, PAU    22/05/2007    00'-38''-54
CASAFONT GUILANYA, BERNAT    16/06/2008    00'-40''-16
CASAFONT GUILANYA, ELOI    16/06/2008    00'-42''-41
CLOTET CAMPS, DAVID    22/11/2007    00'-43''-15
BERTOLIN ROVIRA, PERE    09/01/2008    00'-44''-90
GONZALEZ BURAYA, ENRIQUE    05/06/2008    00'-47''-13
MONTANER CASAFONT, GUILLEM    24/03/2008    00'-48''-58
GANGOLELLS MALDONADO, JAN    11/01/2008    00'-51''-84
ABAL MALDONADO, OLIVER    02/04/2008    00'-53''-31
MONTANYA NOVAS, JORDI    27/09/2008    01'-00''-59
ANTAS PETRUT, DELMIRO    09/09/2007    01'-01''-28
MUXI CASAS, NOEMI    21/08/2007    03'-30''-3

    50 m papallona aleví m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
CARRERA JOUNOU, BERNAT    15/04/2005    00'-52''-75
OLIVA CABRERA, ALBERT    14/12/2006    00'-53''-42
FONT GUIMERA, ROC    24/02/2006    00'-54''-49
FEIXAS VILA, CARLES    04/04/2005    00'-59''-57
BAJONA FORNELL, ROGER    12/06/2005    01'-01''-09
GIMENO RIU, JOAN    02/12/2006    01'-06''-03
SERRA GARCIA, PAU    26/03/2006    01'-06''-14
VILLERO PLA, MANEL    16/06/2006    01'-08''-23
VAZQUEZ MAESO, PABLO    10/03/2005    01'-09''-43
PONS CASAS, JOAN    14/05/2005    01'-11''-53
COLL RODRIGUEZ, JOSEP    03/01/2006    01'-13''-69
JANE JOLONCH, LLUC    11/01/2006    01'-14''-02
PONS CASAS, ALBERT    04/10/2006    01'-14''-22
CAMPUS DIAZ, MARC    25/01/2006    01'-15''-40
RODRIGUEZ VILADRICH, GERARD    04/01/2005    01'-20''-25
SORIN VIJLAR, PATRICK    14/11/2006    01'-20''-31
BORDETAS GONZALO, JESUS    30/01/2006    01'-20''-37
SUBIRA GILIBETS, PAU    28/03/2005    01'-25''-22

100 m papallona infantil m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS

VILADRICH SARRI, ALEIX    28/04/2003    01'-41''-59
SANCES MAS, ANDREU    11/03/2004    01'-55''-15
VILAR ALSINA, TONI    20/07/2004    01'-56''-81
SERRA FRAUCA, POL    11/05/2004    02'-11''-22
CASAS RIU, GUILLEM    11/10/2004    02'-21''-22

100 m papallona cadet m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
ARIZA JORDAN, MARC    17/04/2002    01'-22''-56
SALA REIG, ALEX    17/01/2001    01'-24''-66
MASSANA GONZALEZ, ARNAU    20/08/2001    01'-49''-51
SARRI TESTAGORDA, GUILLEM    19/10/2001    01'-58''-31
OLLE GARCIA, MARC    24/04/2002    01'-59''-68
VILASECA SALA, PAU    24/10/2001    02'-07''-84
SERRA VILASECA, JOAN    05/09/2002    02'-09''-62

    100 m papallona juvenil m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
RODRIGUEZ GONZALEZ, ARNAU    30/06/2000    01'-20''-30
SALA SANTAULARIA, ARNAU    11/06/2000    01'-23''-68
SALA SANTAULARIA, FERRAN    11/06/2000    01'-29''-66

25 m crol benjamí m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
TRAVESET ARMENGOL, PAU    31/12/2007    00'-22''-19
TRAVESET ARMENGOL, ORIOL    31/12/2007    00'-22''-28
SANCES MAS, GUILLEM    22/05/2007    00'-22''-28
MAS CASES, JORDI    04/10/2007    00'-22''-65
SERRA SEGUES, MAX    19/01/2007    00'-22''-69
PISA FLOTATS, IU    01/01/2007    00'-23''-13
SALA SANTAULARIA, ARNAU    19/01/2008    00'-23''-50
CABALLOL PRAT, BIEL    24/01/2007    00'-24''-12
FONT GUIMERA, BIEL    23/09/2008    00'-24''-59
PUJOL GUALDO, LLUIS    12/01/2007    00'-24''-97
MOLINS CAMARASA, PAU    22/05/2007    00'-25''-16
VALERO FONT, ANDREU    07/05/2008    00'-25''-69
VILADRICH BONET, MARC    27/09/2008    00'-25''-89
MONTAÑA OLIVA, ROC    07/09/2008    00'-26''-10
SERRA BAUTISTA, ANIOL    20/08/2007    00'-26''-25
JOVAL VILANOVA, JOAN    15/09/2007    00'-26''-33
MAS CASES, ARNAU    04/10/2007    00'-26''-50
ESPUGA MORENO, JAN    10/11/2008    00'-26''-65
MUXI CASAS, NOEMI    21/08/2007    00'-28''-00
GARCIA PALLARES, MARÇAL    25/07/2008    00'-28''-47
GUITART DONOSO, LLUC    03/03/2007    00'-28''-68
SERRAHIMA CIURO, ANDREU    03/10/2008    00'-29''-06
NAVARRO CASTANEDA, ARNAU    14/08/2007    00'-29''-34
CABRERA GARCIA, ALEX    21/06/2007    00'-30''-87
CAMPUS DIAZ, PAU    22/07/2008    00'-31''-60
CASAFONT GUILANYA, ELOI    16/06/2008    00'-32''-08
GANGOLELLS MALDONADO, JAN    11/01/2008    00'-32''-84
CLOTET CAMPS, DAVID    22/11/2007    00'-33''-16
NAVARRO MANZANERO, NIL    13/02/2007    00'-33''-25
BERTOLIN ROVIRA, PERE    09/01/2008    00'-34''-26
CODINA ARMENGOL, ADAM    03/01/2008    00'-36''-61
GONZALEZ BURAYA, ENRIQUE    05/06/2008    00'-37''-12
ANTAS PETRUT, DELMIRO    09/09/2007    00'-43''-02
ABAL MALDONADO, OLIVER    02/04/2008    00'-45''-78
MONTANYA NOVAS, JORDI    27/09/2008    00'-53''-43

50 m crol aleví m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
CARRERA JOUNOU, BERNAT    15/04/2005    00'-37''-61
FONT GUIMERA, ROC    24/02/2006    00'-42''-47
COLELL PACHECO, POL    10/03/2005    00'-43''-38
CAMPUS DIAZ, MARC    25/01/2006    00'-45''-40
FEIXAS VILA, CARLES    04/04/2005    00'-45''-85
VAZQUEZ MAESO, PABLO    10/03/2005    00'-46''-35
OLIVA CABRERA, ALBERT    14/12/2006    00'-46''-7
GIMENO RIU, JOAN    02/12/2006    00'-49''-44
VILLERO PLA, MANEL    16/06/2006    00'-50''-54
SUBIRA GILIBETS, PAU    28/03/2005    00'-52''-97
BAJONA FORNELL, ROGER    12/06/2005    00'-53''-47
SERRA GARCIA, PAU    26/03/2006    00'-55''-30
MONTANER CASAFONT, MARCEL    21/06/2005    00'-55''-78
RODRIGUEZ VILADRICH, GERARD    04/01/2005    00'-56''-34
PONS CASAS, ALBERT    04/10/2006    00'-58''-42
ALTARRIBA RAMELLS, ALBERT    20/08/2005    00'-58''-47
BORDETAS GONZALO, JESUS    30/01/2006    00'-59''-15
JANE JOLONCH, LLUC    11/01/2006    01'-00''-05
SORIN VIJLAR, PATRICK    14/11/2006    01'-03''-69
COLL RODRIGUEZ, JOSEP    03/01/2006    01'-07''-44
ALBETS MORTES, GUIFRE    31/03/2005    01'-18''-43

100 m crol infantil m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
VILADRICH SARRI, ALEIX    28/04/2003    01'-23''-59
VILAR ALSINA, TONI    20/07/2004    01'-26''-10
SERRA FRAUCA, POL    11/05/2004    01'-30''-25
SANCES MAS, ANDREU    11/03/2004    01'-32''-20
CASAS RIU, GUILLEM    11/10/2004    01'-54''-15

    100 m crol cadet m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
ARIZA JORDAN, MARC    17/04/2002    01'-09''-41
SALA REIG, ALEX    17/01/2001    01'-18''-78
MASSANA GONZALEZ, ARNAU    20/08/2001    01'-23''-97
VILASECA SALA, PAU    24/10/2001    01'-34''-09
SARRI TESTAGORDA, GUILLEM    19/10/2001    01'-38''-31
OLLE GARCIA, MARC    24/04/2002    01'-41''-47

100 m crol juvenil m.
NOM    DATA NAIX    TEMPS
RODRIGUEZ GONZALEZ, ARNAU    30/06/2000    01'-09''-90
SALA SANTAULARIA, ARNAU    11/06/2000    01'-10''-50
SALA SANTAULARIA, FERRAN    11/06/2000    01'-15''-34
MARSINYACH VILASECA, EDUARD    30/03/2000    01'-46''-24
 
Notícia en PDF
Notícia en PDF

FEU EL VOSTRE COMENTARI

D'aquesta manera, verifiquem que el teu comentari
no l'envia un robot publicitari.
Grup Nació Digital
Des de maig de 1996
Editorial: SCG Aquitània SL
Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Amb la col·laboració de: