Ús de cookies
Nació Solsona utilitza cookies pròpies i de tercers per millorar l'experiència d'usuari, mostrar publicitat adaptada als vostres interessos i recollir dades amb l'objectiu d'analitzar l'audiència amb eines genèriques. Si continueu navegant pel web, entendrem que accepteu la nostra política de cookies. Accepto
Resultats Eleccions Municipals 2011
Cardedeu 2011
 
PartitsVots%Regidors
CiU1.91728,546
PSC-PM1.53722,884
CUP-POBLE86012,82
P.P.68110,142
ICV-EUIA-E4907,291
GPC-F.I.C.4596,831
Esquerra-AIND-AM3385,031
Regidors a escollir:17
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:6.86854,6%
Abstencions:5.71045,4%
Vots nuls:1512,2%
Vots en blanc:4356,48%
Cardedeu 2007
 
PartitsVots%Regidors
CIU2.32934,47
PSC-PM1.57923,324
ESQUERRA-AM1.03415,273
ICV-EUIA-EPM5448,031
PP4366,441
CUP4116,071
GPC/FIC20330
Regidors a escollir:17
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:6.82857,73%
Abstencions:4.99942,27%
Vots nuls:570,83%
Vots en blanc:2353,47%
Municipis Eleccions Municipals 2011
Grup Nació Digital
Des de maig de 1996
Editorial: SCG Aquitània SL
Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Amb la col·laboració de: