Ús de cookies
Nació Solsona utilitza cookies pròpies i de tercers per millorar l'experiència d'usuari, mostrar publicitat adaptada als vostres interessos i recollir dades amb l'objectiu d'analitzar l'audiència amb eines genèriques. Si continueu navegant pel web, entendrem que accepteu la nostra política de cookies. Accepto
Resultats Eleccions Municipals 2011
Vilassar de Mar 2011
 
PartitsVots%Regidors
CiU3.66546,229
PSC-PM1.14914,493
P.P.79710,052
ICV-EUIA-E6988,81
CUP - PA4505,671
ESQUERRA-AM4065,121
S.I.3073,870
GAMP670,840
Regidors a escollir:17
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:8.08054,9%
Abstencions:6.63945,1%
Vots nuls:1501,86%
Vots en blanc:3914,93%
Vilassar de Mar 2007
 
PartitsVots%Regidors
CIU3.41840,989
PSC-PM1.70820,484
ESQUERRA-AM85610,262
ICV-EUIA-EPM6647,961
PP6257,491
CUP2753,30
C'S1992,390
GAMP1852,220
ESQUERRA-UNITARIA921,10
Regidors a escollir:17
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:8.37857,98%
Abstencions:6.07242,02%
Vots nuls:370,44%
Vots en blanc:3193,82%
Municipis Eleccions Municipals 2011
Grup Nació Digital
Des de maig de 1996
Editorial: SCG Aquitània SL
Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Amb la col·laboració de: