Ús de cookies
Nació Solsona utilitza cookies pròpies i de tercers per millorar l'experiència d'usuari, mostrar publicitat adaptada als vostres interessos i recollir dades amb l'objectiu d'analitzar l'audiència amb eines genèriques. Si continueu navegant pel web, entendrem que accepteu la nostra política de cookies. Accepto
Resultats Eleccions Municipals 2011
Hospitalet de Llobregat (L') 2011
 
PartitsVots%Regidors
PSC- PM32.91938,8913
P.P.15.69318,546
CiU10.42112,314
ICV-EUIA-E7.5328,92
PxC6.1927,312
ESQUERRA-ELS VERDS-AM2.2652,680
C's1.8022,130
EV-GVE1.3201,560
Eb-CenB9731,150
PIRATA.CAT8370,990
CUP-PA5410,640
U PER L'H4150,490
U.C.E.1830,220
IdCAt1550,180
Regidors a escollir:27
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:85.93050,16%
Abstencions:85.38249,84%
Vots nuls:1.2741,48%
Vots en blanc:3.4084,03%
Hospitalet de Llobregat (L') 2007
 
PartitsVots%Regidors
PSC-PM43.57652,7617
PP12.29414,885
C.I.U8.48410,273
ICV-EUIA-EPM7.3688,922
ESQUERRA-AM3.9394,770
C'S3.1053,760
E.V-O.V1.1741,420
D.N2380,290
PRC2270,270
E.I-A.D.D.D2210,270
E-2000840,10
Regidors a escollir:27
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:82.88146,69%
Abstencions:94.63253,31%
Vots nuls:2850,34%
Vots en blanc:1.8862,28%
Municipis Eleccions Municipals 2011
Grup Nació Digital
Des de maig de 1996
Editorial: SCG Aquitània SL
Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Amb la col·laboració de: