Ús de cookies
Nació Solsona utilitza cookies pròpies i de tercers per millorar l'experiència d'usuari, mostrar publicitat adaptada als vostres interessos i recollir dades amb l'objectiu d'analitzar l'audiència amb eines genèriques. Si continueu navegant pel web, entendrem que accepteu la nostra política de cookies. Accepto
Resultats Eleccions Municipals 2011
Barcelona 2011
 
PartitsVots%Regidors
CiU173.86528,7415
PSC-PM133.94222,1411
P.P.104.20817,238
ICV-EUIA-E62.86810,395
UpB-ERC-Ri.Cat-DCat-AM33.5375,542
CUP-AB11.7971,950
C's11.7291,940
Eb-CenB10.0911,670
S.I.6.7931,120
EV-GVE6.1141,010
PIRATA.CAT4.6560,770
PACMA4.2960,710
PxC3.3960,560
PUM+J1.5960,260
UPyD1.4690,240
PDLPEA1.3800,230
L.B.B.1.1930,20
PRE-IR1.0440,170
PCPC9790,160
P.A.T.O.9470,160
PH6390,110
PFyV5320,090
FE de las JONS3460,060
SAIn2480,040
U.C.E.2190,040
Regidors a escollir:41
Escrutat99,9%
Vots comptabilitzats:615.64352,96%
Abstencions:546.75747,04%
Vots nuls:10.7041,74%
Vots en blanc:27.0554,47%
Barcelona 2007
 
PartitsVots%Regidors
PSC-PM182.21629,9114
CIU155.10125,4612
PP95.08315,617
ICV-EUIA-EPM56.9539,354
ESQUERRA-AM53.7078,814
C'S23.6253,880
EV-AE4.7540,780
P.A.C.M.A3.0730,50
EI2.2900,380
RC1.2140,20
PCPC9720,160
IR-PRE8220,130
PUM+J7170,120
BXA-FIC6920,110
PAZUL6180,10
FC'S5910,10
PFIV4630,080
PH4020,070
PXC3510,060
CDS2700,040
LI(LIT-CI)2090,030
SAIN1830,030
Regidors a escollir:41
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:612.50949,62%
Abstencions:621.85950,38%
Vots nuls:3.2010,52%
Vots en blanc:25.0024,1%
Municipis Eleccions Municipals 2011
Grup Nació Digital
Des de maig de 1996
Editorial: SCG Aquitània SL
Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Amb la col·laboració de: