Ús de cookies
Nació Solsona utilitza cookies pròpies i de tercers per millorar l'experiència d'usuari, mostrar publicitat adaptada als vostres interessos i recollir dades amb l'objectiu d'analitzar l'audiència amb eines genèriques. Si continueu navegant pel web, entendrem que accepteu la nostra política de cookies. Accepto
Resultats Eleccions Municipals 2011
Badalona 2011
 
PartitsVots%Regidors
P.P.26.76633,4211
PSC-PM21.67527,069
CiU10.06712,574
ICV-EUiA-E7.1338,913
Esquerra-Accent-Ri.Cat-AM2.9673,70
CUP-PA1.4611,820
EV-GVE1.3691,710
PxC1.3251,650
Eb-CenB9491,180
C's9411,170
S.I.7610,950
PSBAD6150,770
S.iD.C.2680,330
LLEI2540,320
PARTICIPA1720,210
PRE-IR1350,170
P.O.S.I.1070,130
PFyV980,120
Regidors a escollir:27
Escrutat99,56%
Vots comptabilitzats:80.98552,14%
Abstencions:74.34847,86%
Vots nuls:8981,11%
Vots en blanc:3.0243,78%
Badalona 2007
 
PartitsVots%Regidors
PSC-PM21.35228,819
PP16.20321,867
CIU12.19916,465
ICV-EUIA-EPM10.95414,785
ESQUERRA-AM4.2765,771
C'S3.0864,160
ELS VERDS-CUP1.5622,110
CDB1.1131,50
LLEI5600,760
EI3280,440
PH1780,240
Regidors a escollir:27
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:74.41946,02%
Abstencions:87.30553,98%
Vots nuls:3010,4%
Vots en blanc:2.3073,11%
Municipis Eleccions Municipals 2011
Grup Nació Digital
Des de maig de 1996
Editorial: SCG Aquitània SL
Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Amb la col·laboració de: